J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Lateksy, kilty i inne fetysze

Go down 
+8
Pomidor
Gum
Aya
Bakira
Vespergold
Coby
Mun
Anya
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Coby
V.I.P.
Coby


Liczba postów : 534
Join date : 10/01/2010
Age : 29
Skąd : Your nightmare ;3

Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lateksy, kilty i inne fetysze   Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 19, 2010 12:04 am

Znam Twojego maila xD
Miałem Ci oddać kota jak mnie wkurzy, oferta nadal ważna?
Nie mogę, on jest mój!

Co z tego, że niski. Ten mój też jest niski >.>
Ale uroczyyyyy....

Gram tylko na nerwach, nie znam się na niczym innym T_T
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lateksy, kilty i inne fetysze   Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 19, 2010 12:14 am

Hm... A co myślicie o wiązaniu?
Pociągają Was kajdanki? ;>
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Coby
V.I.P.
Coby


Liczba postów : 534
Join date : 10/01/2010
Age : 29
Skąd : Your nightmare ;3

Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lateksy, kilty i inne fetysze   Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 19, 2010 12:24 am

Nie wiem nie próbowałem xD
Ale wiesz, związać kogoś, opaska na oczy i mróóó...
Zabawa na całego, a jakie doznania *dostaje wypieków*
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lateksy, kilty i inne fetysze   Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 19, 2010 11:46 am

Oczywiście, że oferta nadal ważna xF Potrzebuję kota na ofiarę.

Ej, a on ma na imię Tomek i gra na gitarze elektrycznej Seek and Destroy jak zawodowiec?
I jest szatynem i uroczo wystaje mu pasek ze spodni?

Kajdanki - tak, ale tylko takie puchate i ruSHoOoffe. xDDD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Coby
V.I.P.
Coby


Liczba postów : 534
Join date : 10/01/2010
Age : 29
Skąd : Your nightmare ;3

Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lateksy, kilty i inne fetysze   Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 19, 2010 3:00 pm

Kot wysłany pocztą, wreszcie się go pozbędę n_n

Nie, nie ma na imię Tomek, gra na gitarze, ale nie elektrycznej, ale jak zawodowiec.
Zagrał kiedyś na lekcji, boskoo *rozpływa się*
Nie jest szatynem, jest blondynem, i tak, uroczo wystaje mu pasek n_n

Mam słabość do ludzi ubierających się jak skejci [sorki za pisownie słowa skate, ale nie wiem jak odmienić xD]

Kupiłem takie kajdanki koleżance na Mikołajki klasowe xDD
We Flo n_n
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lateksy, kilty i inne fetysze   Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 19, 2010 5:06 pm

Fajnie xD

To go nie znam, ale do mnie do klasy taki chodzi xDDD Ma fajne poczucie humoru. i głos też. I też zagra na gitarze (jak ją będzie miał) jak się go poprosi xF

Ja wolę takich a'la metali i na sportowo. Skejtami też nie pogardzę xDDD

Widziałam je! Tak samo jak olejki do kamasutry, kostkę z pozycjami etc.
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lateksy, kilty i inne fetysze   Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 19, 2010 6:49 pm

Fetysze! Nie potencjalne obiekty westchnień! Chcecie mróczeć do kolegów z klasy, to albo osobiście, albo załóżcie do tego osobny temat. Bo zabiorę Wam uprawnienia do pisania postów w Rozmysleniach niepoważnych. Obojgu! >.<
Ups... Przepraszamy, prawda Vesp *szturcha ją łokciem*
Ał! Prawda, prawda. A ja mróczę osobiście do nich! Wyprzedziłam Twoją wypowiedź xDDD Muuuun, my już nie będziemy *ładnie się uśmiecha*
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lateksy, kilty i inne fetysze   Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 19, 2010 9:33 pm

Pochwalę się wam! Mam nowy fetysz! Skórzane kuuurtki! One są takie sexy i tak ładnie się opinają...
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lateksy, kilty i inne fetysze   Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 19, 2010 9:44 pm

ooooch, w ogóle skóra! i motocykliści! o merlinie, kocham motory Bi Eyes dzięki za przypomnienie xD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lateksy, kilty i inne fetysze   Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 19, 2010 9:58 pm

Tak! motory, skóra i House = orgassssssssssm xDDD

Proszę ;*
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Bakira
Drugi sektor
Bakira


Liczba postów : 27
Join date : 16/01/2010
Age : 30
Skąd : B-c

Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lateksy, kilty i inne fetysze   Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Icon_minitimeNie Sty 24, 2010 9:05 pm

Dla mnie chłopak musi być przede wszystkim umięśniony, musi mieć zarysowane mięśnie Very Happy Po drugi musi mieć gładka klatę, a po trzecie dłuższe włosy najlepiej czarne XD

Najbardziej działają na mnie dłuższe takie za szyje włosy u chłopaka ^.^
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lateksy, kilty i inne fetysze   Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Icon_minitimeNie Sty 24, 2010 10:03 pm

Żeby było za co ciągnąć!

Wgl. większość chłopaków wygląda dennie z krótkimi włosami. A z jeżykiem to już totalna masakra. Jak jakieś dzieci niedorobione xDDD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Aya
Organizator J-rock Festival
Aya


Liczba postów : 427
Join date : 15/01/2010
Age : 28
Skąd : wyłaniam się z mroku xd

Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lateksy, kilty i inne fetysze   Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Icon_minitimePon Sty 25, 2010 5:28 pm

To zależy od urody. Jedni wygladają okropnie w jeżyku, inni w dłuższych włosach. Nie wszystkim do twarzy w tym samym Happy

Jeśli o mnie chodzi, najważniejsze są oczy. Ciemne, brązowe lub czarne jak węgielki Bi Eyes Jak widzę, że mój rozmówca ma ten błysk w oczach, gdy na mnie patrzy, to juz odpływam...
Powrót do góry Go down
Gum
Pingwin z Korei
Gum


Liczba postów : 564
Join date : 11/03/2010

Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lateksy, kilty i inne fetysze   Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 11, 2010 10:47 pm

Moje fetysze są beznadziejne, ale podzielę się nimi z wami. XD

Po pierwsze, kocham, uwielbiam, wielbię męskie tyłki. Potrafię się na nie gapić godzinami i podziwiać. Moja przyjaciółka wciąż mi zwraca uwagę, że mam przestać. ;c

Po drugie, szare bluzy. Każdy samiec w szarej bluzie to chodzący seks, a jak ma jeszcze idealną dupą?! Jery, raaaaaaaaaaj.

Po trzecie, dłuższe włosy, ale takie idealnie idealne, najlepiej rudę, chociaż brązowe to są śliczne. <3 Smutne jest to, że nie lubię blondynów. ;c

Po czwarte, dłonie, one muszą być takie męskie, żebym czuła się bezpiecznie, gdy nawet na nie spojrzę.

Po piąte, deskorolki/bmx/rolki do jazdy agresywnej, kurde nawet w sztruksach samce wyglądają bosko, i jak są trochę poobdzierani, yaaaaaaaaaay.

Po szóste i ostatnie (dobra, mogłabym pisać więcej. XD) artysta. Nieogarnięty artysta (znałam takiego idealnego fotografa w szarej bluzie. ;c) żeby miał w sobie to coś. <3
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lateksy, kilty i inne fetysze   Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 11, 2010 10:52 pm

Szare bluzy, takie jak ma Wilson, nie? xDDD

Każdy fetysz jest dobry Cute
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Gum
Pingwin z Korei
Gum


Liczba postów : 564
Join date : 11/03/2010

Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lateksy, kilty i inne fetysze   Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 11, 2010 10:59 pm

Tak, dosłownie taka, zapinana już nie ma tego czegoś. ;c

W sumie racja, Wasza Królewskość. XD
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lateksy, kilty i inne fetysze   Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Icon_minitimePon Mar 15, 2010 11:43 pm

Ja mam jeszcze nihonofilię. Japończycy są mega sexy, i prawie natychmiastowo wpisywani na listę potencjalnych obiektów erotycznych... Bi Eyes
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Pomidor
Strefa VIP
Pomidor


Liczba postów : 58
Join date : 18/03/2010
Age : 34
Skąd : Szczecin/Koszalin

Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lateksy, kilty i inne fetysze   Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 18, 2010 10:32 pm

Męskie plecy. Rany... Jak jak kocham szerokie, lekko umięśnione, gładkie, męskie plecy. Ahhh... Duże dłonie o długich placach - jak mnie facet takimi złapie, to może zrobić, co mu się żywnie podoba, jak mi Bóg świadkiem. I głos - niski, głęboki, taki jak miał mój były fiance. Miałam dreszcze za każdym razem, jak z nim rozmawiałam, naprawdę. Mógł pieprzyć największe na świecie głupoty, a i tak prosiłam go o więcej. No i na koniec - perkusja. Jeśli facet gra na bębnach i do tego ma którąkolwiek z w/w cech, to jestem jego cała, tu i teraz.
U kobiet natomiast lubię widoczne kości obojczykowe - nie wystające z chudości, tylko widoczne na seksownie zaokrąglonych ramionach. Poza tym pełne pośladki i wgłębienie pomiędzy kośćmi biodrowymi (to, które tworzy się, jak leżycie). Uwielbiam. Kocham. Czczę.
Jeśli chodzi o to, co mi sprawia przyjemność, to przede wszystkim drapanie i podgryzanie. W jakąkolwiek część ciała, to bez znaczenia. Byleby z umiejętną siłą. I... Pocałunki w szyję Cute" Lubię, kiedy się ją odpowiednio... pieści, że się tak wyrażę.
Co mnie odstręcza, to długie włosy u facetów. No nie jestem w stanie ich zdzierżyć. Półdługie ok, ale nie długie, na Boga.
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lateksy, kilty i inne fetysze   Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Icon_minitimePią Mar 19, 2010 12:15 am

oprócz tych zdań o długich włosach, Malinko, cholera, jesteś mną, albo ja tobą xD plecy Bi Eyes głosy, dłonie, obojczyki, PERKUSJE *****Bi Eyes*****
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Pomidor
Strefa VIP
Pomidor


Liczba postów : 58
Join date : 18/03/2010
Age : 34
Skąd : Szczecin/Koszalin

Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lateksy, kilty i inne fetysze   Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Icon_minitimePią Mar 19, 2010 12:26 am

Patrząc na wiek, to raczej Ty mną xD
Szczerze? - nie rozumiem całej tej fascynacji długimi włosami u facetów. Może to ograniczone, ale jakoś nie potrafię sobie tego w moim łepku poukładać. Bo że u kobiety, to rozumiem... *roztacza sobie wizję długich DAMSKICH włosów łaskoczących jej plecy* Taaaak... Ale męskie?
I w ogóle zauważyłam, że nie kręcą mnie takie fetysze jak wiązanie, biczowanie, jakieś lateksy, maski... Chociaż z drugiej strony poobserwować takie zabawy, to zupełnie co innego... ]:->
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lateksy, kilty i inne fetysze   Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Icon_minitimePią Mar 19, 2010 12:30 am

wiesz, mi nie przeszkadzają długie włosy u facetów ogólnie, tylko wtedy, kiedy facetowi nie pasują. poza tym, ja nie lubię takich proso-prostych długich włosów.

wiązanie może być ciekawe, ale biczowanie i maski są dziwne.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lateksy, kilty i inne fetysze   Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 10:02 am

Znalazłam coś... dla kochającego kilty, Coby'ego.
Może to go do nas z powrotem przyciągnie... xDDD
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lateksy, kilty i inne fetysze   Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:24 pm

Jaka klata *___________________*
Wuuuaśnie, Coby, wraaacaj!
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Coby
V.I.P.
Coby


Liczba postów : 534
Join date : 10/01/2010
Age : 29
Skąd : Your nightmare ;3

Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lateksy, kilty i inne fetysze   Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 5:26 pm

Mruuuuuuu *tamuje ślinotok*
Jestem już, jestem. Przynajmniej na czas świąt wróciłem n_n
Fota jest boska Bi Eyes
Zwabiłaś mnie nią Mun, oby takich więcej xD
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lateksy, kilty i inne fetysze   Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 27, 2010 6:30 pm

Ołkej Cob, znaj moją dobroć. xD

Co dziś na obiad?
Czerń i biel... xDD
Plecki
Wersja nowoczesna - to nawet mi się podoba. xDDD
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Sponsored content





Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lateksy, kilty i inne fetysze   Lateksy, kilty i inne fetysze - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Lateksy, kilty i inne fetysze
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Rozmyślenia niepoważne-
Skocz do: