J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 SS501 - Deja vu

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

SS501 - Deja vu Empty
PisanieTemat: SS501 - Deja vu   SS501 - Deja vu Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 6:40 pm



I link.

Moja zdecydowanie ulubiona piosenka SS501, odtwarzona z miliard razy, znana na pamięć i konsekwentnie bębniona palcami w chwiliach nudy na lekcjach. Dlatego nie jestem w stanie określić czy zapada w pamięć, czy też nie, czy należy do tych wżerających się w mózg bez zamiaru rychłego jego opuszczenia (chociaż... czy to 'dip dibi dibi dibi dibi dip dip' takie nie jest? :D). Ale za to mogę powiedzieć, że teledysk zrobiony jest bardzo fajnie. Szczególnie koniec przypadł mi do gustu, kiedy to wspomagający zespół taneczny pada xD No i jeszcze te momenty, w których Hyun Joong robi tak, jakby chciał kogoś popchnąć i jednocześnie przypieprzyć mu z dyńki >D Enjoy!
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

SS501 - Deja vu Empty
PisanieTemat: Re: SS501 - Deja vu   SS501 - Deja vu Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 7:11 pm

"Dip dibi dibi dibi dip dip" naprawdę wpada w ucho xD
Piosenka jest bardzo fajna, nie wyżera mózgu, szybko się ją zapamiętuje, ale bez uszczerbku na zdrowiu:D
To, jak na końcu część pada jest super, wygląda bardzo efektownie, tak samo jak elementy walki wplecione w układ taneczny,kocham takie rzeczy.
Ten chłopak, który zaczyna śpiewać solówkę na 0:37:
1. jest niesamowicie mró
2. ma piękny głos
3. jest niezłym ciachem
A ten, który na 0:09 mniej więcej mówi "doble s", przypomina mi z kolei Floop'a z "Małych agentów">< Nie dociekajcie, sama się nie rozumiem...
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

SS501 - Deja vu Empty
PisanieTemat: Re: SS501 - Deja vu   SS501 - Deja vu Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 7:16 pm

Cytat :
Ten chłopak, który zaczyna śpiewać solówkę na 0:37
Park Jung Min <3

Cytat :
A ten, który na 0:09 mniej więcej mówi "doble s", przypomina mi z kolei Floop'a z "Małych agentów"><
To chyba Kim Hyung Joon... Floop? *parsk* xDXDXDXD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

SS501 - Deja vu Empty
PisanieTemat: Re: SS501 - Deja vu   SS501 - Deja vu Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 7:42 pm

Cytat :
Floop? *parsk* xDXDXDXD
No co... Tak odrobinkę...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





SS501 - Deja vu Empty
PisanieTemat: Re: SS501 - Deja vu   SS501 - Deja vu Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
SS501 - Deja vu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» SS501 - Love ya

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: K-music :: Teledyski-
Skocz do: