J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Jin Akanishi - LOVEJUICE [live]

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Jin Akanishi - LOVEJUICE [live] Empty
PisanieTemat: Jin Akanishi - LOVEJUICE [live]   Jin Akanishi - LOVEJUICE [live] Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 1:37 pm



I link na yt.
Oraz link do pobrania piosenki.

Skoro był Kame, to Bakanishi też musi być :D Solo w klubowym nastroju, Jin rusza się jak... jak nie wiem kto, nie kojarzę nikogo, kto tańczyłby podobnie jak on. Piosenka, najbardziej trywialnie mówiąc, o seksie, jak większość Jina xD Osobiście zeszłam od orgazmów... enjoy! :D
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Jin Akanishi - LOVEJUICE [live] Empty
PisanieTemat: Re: Jin Akanishi - LOVEJUICE [live]   Jin Akanishi - LOVEJUICE [live] Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 3:51 pm

Ten uśmiech na początku... *orgazm namer łan*
Ten taniec zaraz potem *orgazm namber tu* Masz rację, Ves, nikt nie rusza się tak jak on. Jest niesamowity i się kurwa zaczynam powtarzać, bo mi brakuje na niego jebanych przymiotników....
"boksowanie" klatką piersiową *orgazm namber tri*
Jego biodra *orgazm namber for, fajw i siks*
Jego głos ogólnie podczas całej piosenki *seria orgazmów*
Jego głos na końcu *zgon od orgazmów*

Ves, doskonale cię rozumiem...
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Jin Akanishi - LOVEJUICE [live] Empty
PisanieTemat: Re: Jin Akanishi - LOVEJUICE [live]   Jin Akanishi - LOVEJUICE [live] Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 4:05 pm

Cytat :
Jest niesamowity i się kurwa zaczynam powtarzać, bo mi brakuje na niego jebanych przymiotników....
Mi też, bez kitu. Stwórzmy po prostu nowy przymiotnik jinowaty i problem z głowy xD

Ja piórkuję, wyobrażasz sobie jaki on musi być dobry w łóżku?! Skoro na odległość potrafi człowieka osłabić od orgazmów... No i jeszcze cały czas śpiewa o seksie, musi skądś czerpać inspirację... *w*
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Jin Akanishi - LOVEJUICE [live] Empty
PisanieTemat: Re: Jin Akanishi - LOVEJUICE [live]   Jin Akanishi - LOVEJUICE [live] Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 4:32 pm

Cytat :
Mi też, bez kitu. Stwórzmy po prostu nowy przymiotnik jinowaty i problem z głowy xD
Jestem za, zdecydowanie...

Cytat :
Ja piórkuję, wyobrażasz sobie jaki on musi być dobry w łóżku?! Skoro na odległość potrafi człowieka osłabić od orgazmów... No i jeszcze cały czas śpiewa o seksie, musi skądś czerpać inspirację... *w*
Rozbudziłaś moją wyobraźnię... To się może źle skończyć...
Zdecydowanie to sobie wyobrażam... Musi być dobry.
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Jin Akanishi - LOVEJUICE [live] Empty
PisanieTemat: Re: Jin Akanishi - LOVEJUICE [live]   Jin Akanishi - LOVEJUICE [live] Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 5:30 pm

Musi być cholernie dobry *w* Ciekawe czy zamawia dziwki...
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Jin Akanishi - LOVEJUICE [live] Empty
PisanieTemat: Re: Jin Akanishi - LOVEJUICE [live]   Jin Akanishi - LOVEJUICE [live] Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 5:43 pm

ej, wiecie, jak zobaczyłam pierwszy post Ves i Rei to tak pomyślałam 'skoro tak wychwalają go w tańcu, to pewnie byłby dobry w łóżku' :DDD
i, cóż... O TAAAAAAK. szczególnie po Pinky - mam nadzieję, że byłby cholernie dobry.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Jin Akanishi - LOVEJUICE [live] Empty
PisanieTemat: Re: Jin Akanishi - LOVEJUICE [live]   Jin Akanishi - LOVEJUICE [live] Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 6:09 pm

Skoro trzy osoby nie przymuszone argumentami żadnej ze stron tak twierdzą to... *idzie szukać Jina żeby ją przeleciał* xD

Żeby ukazać całą (tak, to jeszcze nie wszystko!) potęgę Jina musiałabym wstawić wszystkie nagrania z koncertów *w*
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Sponsored content





Jin Akanishi - LOVEJUICE [live] Empty
PisanieTemat: Re: Jin Akanishi - LOVEJUICE [live]   Jin Akanishi - LOVEJUICE [live] Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jin Akanishi - LOVEJUICE [live]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jin Akanishi - WONDER [live]
» Jin Akanishi - Pinky [live]
» Kamenashi Kazuya - w/o notice?? [live]
» Kamenashi Kazuya - On My Mind [live]
» Kamenashi Kazuya - 00'00'16 [live]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Kablówka-
Skocz do: