J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 KAT-TUN - Ultimate wheels

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

KAT-TUN - Ultimate wheels Empty
PisanieTemat: KAT-TUN - Ultimate wheels   KAT-TUN - Ultimate wheels Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 6:15 pm


I link.

Teledysk do najnowszego singla KAT-TUN, jeszcze ciepły, bo z 2 lutego. W ramach wprowadzenia KAT-TUN to pięcio, niegdyś sześcioosobowy zespół, w którego skład aktualnie wchodzą (kolejność pojawiania się solo w teledysku): Kamenashi Kazuya (mój! ♥), Nakamaru Yuichi, Taguchi Junnosuke (mój! ♥), Tanaka Koki oraz Ueda Tatsuya. KAT-TUN nalezy do wytwórni Johnny's Entertaiment.

Co do teledysku, jak dla mnie bomba xD Chłopcy nawet bez Jina dają radę. Podoba mi się koncepcja teledysku, strasznie. Fajnie, że pokazali każdego z chłopaków z osobna *nie lubi Uedy i może unikać patrzenia na niego*. I ten pomysł z cieniami jest super! I to jak czasem zwalnia tempo też.
Co do tańca... nie są doskonali, to widać, synchronizacja też im trochę nie styka, ale źle nie jest, śmiem nawet twierdzić, że jest dobrze xD Kamenashi się wyrobił w kwestii tańca i Taguchi też ^w^
Co do piosenki - ja się zakochałam od pierwszego usłyszenia. Tekst nawet po polsku nie jest tak głupawy jak zdawać by się mogło, a melodia szybko wpada w ucho. Lubię, bardzo lubię >D

Soł, endżoj!
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

KAT-TUN - Ultimate wheels Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - Ultimate wheels   KAT-TUN - Ultimate wheels Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 7:27 pm

Oh jaaa.... mieli świetny pomysł z tymi cieniami... Bardziej zwracałam uwagę na otoczenie niż na wykonawców. Musze obejrzeć jeszcze raz

*5 minut później*
Nadal nie wiem co napisać. Podoba mi się. Jak na koreańczyków przystało są *meow*, aż jeść się chce...
Piosenka też ładnie brzmi.... Zresztą nieważne..
Jednym słowem: Lubię to!
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

KAT-TUN - Ultimate wheels Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - Ultimate wheels   KAT-TUN - Ultimate wheels Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 7:36 pm

Ja jak oglądałam po raz pierwszy też nie ogarnęłam chłopaków, tylko gapiłam się na cienie i wgl xDDD

Cytat :
koreańczyków
to japońce >D

Najśmieszniejsze jest to, że ta piosenka powstała na potrzeby reklamy Suzuki Solio, czy czegoś w tym stylu, a tekstem kompletnie do tego nie pasuje xD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

KAT-TUN - Ultimate wheels Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - Ultimate wheels   KAT-TUN - Ultimate wheels Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 7:37 pm

Przepraszam, oglądałam inny filmik przy okazji i tam byli korańczycy... A teraz jak mnie zacytowałaś nie ma sensu edytować ^^

Cienie pasują... mkniesz tak ża Ci się wszystko rozmywa ^ ^
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

KAT-TUN - Ultimate wheels Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - Ultimate wheels   KAT-TUN - Ultimate wheels Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 7:41 pm

Ale w teście nic takiego w sumie nie ma... tak to rozkminiam od tego 2 lutego i jeszcze nie rozgryzłam >D
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

KAT-TUN - Ultimate wheels Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - Ultimate wheels   KAT-TUN - Ultimate wheels Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 7:44 pm

Zapewne chodzi o teledysk a nie tekst. Rozmywające się cienie - prędkość. Jest tam moment gdzie światła rozpraszają mrok. Zapewne chodzi o "długie" światła w samochodzie, że z nimi bezpieczniej ^ ^
Nie zmuszaj mnie do myślenia xD
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

KAT-TUN - Ultimate wheels Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - Ultimate wheels   KAT-TUN - Ultimate wheels Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 7:49 pm

Teledysk jest ciekawy, ale oni mi się średnio podobają...
Piosenka fajna, wpada w ucho.
Ogólnie najs.
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

KAT-TUN - Ultimate wheels Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - Ultimate wheels   KAT-TUN - Ultimate wheels Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 8:03 pm

O teledysk? Może xDDD W sumie to brzmi mądrze, ej! xDXDXD
Przepraszam, już nie będę ^w^

Fakt, tutaj wyglądają kiepsko : C
Hyhyhyyyyyy, wiecie, że zaraz po Szajnach i Arisu, KAT-TUNy to moja największa obsesja? xDXDXDXD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

KAT-TUN - Ultimate wheels Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - Ultimate wheels   KAT-TUN - Ultimate wheels Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 8:16 pm

Ja się nie gniewam xD
I 1/4 tego co napiszę brzmi mądrze :)

Nie narzekaj, nie narzekaj. Myślisz, ze po zaklrawpianej imprezie to jak oni wyglądają?
Teraz już wiemy, Ves ^ ^
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

KAT-TUN - Ultimate wheels Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - Ultimate wheels   KAT-TUN - Ultimate wheels Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 8:24 pm

Cytat :
Nie narzekaj, nie narzekaj. Myślisz, ze po zaklrawpianej imprezie to jak oni wyglądają?
na gotowych do seksu, a to by mi nie przeszkadzało xDDD

Cytat :
Teraz już wiemy, Ves ^ ^
drżyjcie zatem! jutro zuploaduję wszystkie zdjęcia z komórki i będzie fajnie :D
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

KAT-TUN - Ultimate wheels Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - Ultimate wheels   KAT-TUN - Ultimate wheels Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 8:29 pm

Raczej już po... jeszcze pozlepiani białym płynem i wgl...

Ja się nie mogę doczekać xD Mogłąbym zaspamować forum Kanonem, ale pogubiałm jego zdjęcia na komputerze, a po za tym... jestem słaba w opisach :(
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

KAT-TUN - Ultimate wheels Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - Ultimate wheels   KAT-TUN - Ultimate wheels Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 8:40 pm

Hmmm... zawsze pozostaje seks pod prysznicem >D

To wrzuć jako 1, 2, 3 i tak dalej, a później samo pójdzie >D
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

KAT-TUN - Ultimate wheels Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - Ultimate wheels   KAT-TUN - Ultimate wheels Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 8:48 pm

Seks pod prysznicem? Nie... ja bym wolała w wielkiej wannie, wśród płatków róż *w*

Niee... nie ze mną te numery xD
Ja nawet tytułów do swoich yaoi nie umiem wymyśleć, dlatego głównie ich nigdzie nie ma ..
O... odkryłam coś o_O
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

KAT-TUN - Ultimate wheels Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - Ultimate wheels   KAT-TUN - Ultimate wheels Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 9:01 pm

Pod prysznicem jest dziko xDDD

Łeee : C To weź walnij bylejaki, nikt na tytuły się nie patrzy (przynajmniej aj nie) ^w^
Cooo? *w*
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

KAT-TUN - Ultimate wheels Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - Ultimate wheels   KAT-TUN - Ultimate wheels Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 9:04 pm

Dziko, slisko i *bach*
-Sebastianie! Dzwoń po karetkę! Antonio mi wyleciał przez szklane drzwiczki prysznica!
-A co wy robilioście pod prysznicem. Marco?
-Przepychaliśmy rurki! Nie pytaj więcej tylko dzwoń po karetkę!
Wyobrażasz sobie taką sytuację? Boże.... ja bym tam chyba psychicznie nie wyrobiła

Jeden z czynników dla któych nie publikuję prac :)
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

KAT-TUN - Ultimate wheels Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - Ultimate wheels   KAT-TUN - Ultimate wheels Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 10:39 pm

Cytat :
-Przepychaliśmy rurki! Nie pytaj więcej tylko dzwoń po karetkę!
AHAHAHAHAHAHAHAHA! "Przepychaliśmy rurki", AHAHAHAHAHHAHAHAHAHA xDXDXDXD
Zdecydowanie wyobrażam xDXDXDXD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

KAT-TUN - Ultimate wheels Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - Ultimate wheels   KAT-TUN - Ultimate wheels Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 10:46 pm

Oooo... Dlaczego!? Dlaczego zawsze jak usiłuję być poważna, ktoś się ze mnie śmieje, a jak chcę żartować to mierzą mi temperaturę i zastanawiają się nad rozmarem kaftana dla mnie? :(

Ale wizja ciekawa... W sumie ^ ^
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

KAT-TUN - Ultimate wheels Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - Ultimate wheels   KAT-TUN - Ultimate wheels Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 10:56 pm

Taki los, no cóż xD Ja mam podobnie z mówieniem prawdy, jak kogoś wkręcam to ten ktoś święcie mi wierzy, a jak mówię najszczerszą prawdę to myśli, że kłamię ;u;

Taki Antonio leżący nago w kałuży własnej krwi z rurką w pogotowiu i szkłem z tyłku... Yay *_*
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

KAT-TUN - Ultimate wheels Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - Ultimate wheels   KAT-TUN - Ultimate wheels Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 10:59 pm

Ja nie umiem kłamać, a jak mówię "mieszkałam 16 lat we Wrocławiu", zazwyczaj słyszę "pierdolisz?". Więc nie ważne czy kłamię, czy nie i tak nikt mi nie wierzy xD

O boże... Jak sobie to wyobraziłam faktycznie dziwnie brzmi xD
A nad nim Leonardo krzyczący do Sebastiana, by wezwał pogotowie! A potem wkraczają ratownicy i widząc zaistniałą scenę... No właśnie, co mogliby robić?
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

KAT-TUN - Ultimate wheels Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - Ultimate wheels   KAT-TUN - Ultimate wheels Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 11:30 pm

... pierdolisz? xDDD

Chyba by umarli chcąc nie dac po sobie poznać, o czym myślą xDDD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

KAT-TUN - Ultimate wheels Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - Ultimate wheels   KAT-TUN - Ultimate wheels Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 11:35 pm

No właśnie, a przecież widać, że nie pierdolę a z nimi rozmawiam. Kto normalny wykonując taką czynność rozmawia z innymi?

Ja nie chcę by ludzie wiedzieli o czym myślę. Chociaż niektórzy wtedy mieliby pewność, że nie myślę o zrobieniu im czegoś nieprzyzwoitego. I że za potrzebą przytulenia kryje się wyłącznie potrzeba pocieszenia...
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

KAT-TUN - Ultimate wheels Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - Ultimate wheels   KAT-TUN - Ultimate wheels Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 11:46 pm

Nikt. Lepiej pierdolić niż gadać, to wiadome xD

A za "pożycz mi nożyczki" wcale nie kryje się "wolę uryć twoją krwią twoje nożyczki a nie swoje". Życie byłoby łatwiejsze...
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

KAT-TUN - Ultimate wheels Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - Ultimate wheels   KAT-TUN - Ultimate wheels Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 11:53 pm

No właśnie. Z gadania mogą wyjść nieprzyjemne rzeczy, a z pierdolenia? Sama rozkosz.

Dokładnie! Jeju... u mnie to raczej tak źle nie jest. Na portrecie osobowości napisali mi, ze jestem słodka, miła, nieśmiała, urocza i że jestem aniołem...
Tylko dziewczyny boją się do mnie tulić. To mój jedyny problem xD
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

KAT-TUN - Ultimate wheels Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - Ultimate wheels   KAT-TUN - Ultimate wheels Icon_minitimePon Lut 21, 2011 12:40 am

Dlatego jest tak dużo dzieci w Afryce.

Mnie wszyscy w klasie biora za psychopatkę, dlatego, ze raz rzuciłam w kolegę cyrklem : C Ja się nie boję *tula* xDDD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

KAT-TUN - Ultimate wheels Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - Ultimate wheels   KAT-TUN - Ultimate wheels Icon_minitimePon Lut 21, 2011 1:54 am

Cytat :
No właśnie. Z gadania mogą wyjść nieprzyjemne rzeczy, a z pierdolenia? Sama rozkosz.
No nie zawsze, Yuki...

Cytat :
Mnie wszyscy w klasie biora za psychopatkę, dlatego, ze raz rzuciłam w kolegę cyrklem
Ja to bym się nie przejmowała braniem meni za psychopatkę, sama bym to zrobiła, gdyby mi to oceny nie obniżyło potem...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





KAT-TUN - Ultimate wheels Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - Ultimate wheels   KAT-TUN - Ultimate wheels Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
KAT-TUN - Ultimate wheels
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: Teledyski-
Skocz do: