J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Offtopic

Go down 
+15
Hiroki
Tsubuku
kasiula
Mideru
MeHipnotizas
Aemillie
pucchan
Vespergold
Mun
Panna Ironia
Rei-chan
Chi
Anya
Oreiteia
Shadow
19 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35  Next
AutorWiadomość
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

Offtopic - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 34 Icon_minitimeSob Lut 18, 2012 8:57 am

Chyba tak... Mnie tam nic nie przerazi ... Very Happy
Powrót do góry Go down
Yuchan
Ostatni sektor



Liczba postów : 23
Join date : 14/02/2012
Age : 26
Skąd : Warszawa

Offtopic - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 34 Icon_minitimeSob Lut 18, 2012 8:17 pm

ONE OK ROCK - Jakie mają piękne piosenki! Super, pewnie to będzie mój drugi zespół z MAŁĄ obsesją ;) Dzięki, że napisałaś o tym zespole, są zajebiści.
Maximum the Hormone- Nawet fajne, ale chyba nie aż tak jak One ok rock. ;) Ale i tak dzięki, pewnie niedługo sobie pościągam parę utworów.

A tak na marginesie, idzie ktoś może na jakiś koncert japońskiego zespołu w Polsce lub gdzie indziej? Pytam z ciekawości Very Happy

Elisaabeth - cieszę się, że nie jestem jedyna, która dopiero zaczęła słuchać j-rocka Very Happy
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Offtopic - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 34 Icon_minitimeSob Lut 18, 2012 10:18 pm

A ja polecam Versailles! Koniecznie koniecznie, najlepszy zespół, na jaki trafiłam przez 6 lat znajomości z jmusic <3333 *promocja pełną parą*
Co do koncertów, to jest tutaj dział na to, na samym dole tego dotyczącego Jmusic. Za 13 dni będzie Kaya i Satsuki (następne pozycje obowiązkowe), a w kwietniu D.
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 34 Icon_minitimeNie Lut 19, 2012 3:33 pm

Nie zapominajmy o LM.C w maju Smile
I w kwietniu jest jeszcze HITT, ale ponoć mało osób się wybiera... To trochę smutne ._.
Przynajmniej na D w tym roku będzie więcej.
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Offtopic - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 34 Icon_minitimePon Lut 20, 2012 1:51 am

Wymieniłam tylko te, które mnie interesują XD Poza tym jest jeszcze Blood, ale w Wielką Sobotę, więc pewnie też będzie bardzo mało osób.
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Offtopic - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 34 Icon_minitimePon Lut 20, 2012 3:52 am

W tym miesiącu coś było/miało być w Progresji w Warszawie... PLUNKLOCK bodajże. Nawet się miałam wybierać, ale już się pogodziłam z myślą, że w pierwszej połowie tego roku nie jadę na żaden koncert (i jak na złość się ich namnożyło).

Yuchan, bo oni są po prostu wyjątkowi! ;) Moja koleżanka, zupełnie w jrocku nieobeznana, określa ich jako "ci z ładnym wokalistą". A tak na serio, wpadają w ucho, taki idealny podkład do cotygodniowego sprzątania domu.

Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 34 Icon_minitimePon Lut 20, 2012 7:30 pm

Słyszałam, że A(Annonymous Confederate Ensemble) ma wystąpić w Polsce, ale są to niepotwierdzone plotki ._.
I nie rozpowiadajcie tego, bo potem będzie na mnie XD
Ja tylko słyszałam, może to być kłamstwem...
Powrót do góry Go down
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

Offtopic - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 34 Icon_minitimeSro Lut 22, 2012 3:07 pm

Aż by się na coś pojechało ... ale cóż nie da rady , przynajmniej do maja Sad
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Offtopic - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 34 Icon_minitimeSro Lut 22, 2012 11:50 pm

To do mnie dotarło właśnie, że w tym roku nie pojadę na żaden koncert... Jestem wprost przeszczęśliwa z tego powodu, no ale - dla pewnych spraw warto się poświęcić. Szczególnie, że żadnego z odwiedzających nas ostatnio wykonawców nie kocham jakoś szczególnie, więc jakoś to zniosę.
Powrót do góry Go down
Coby
V.I.P.
Coby


Liczba postów : 534
Join date : 10/01/2010
Age : 29
Skąd : Your nightmare ;3

Offtopic - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 34 Icon_minitimePią Paź 05, 2012 11:24 pm

Ekhm *wyglada zza krzaczora*.
Pamieta mnie ktos jeszcze? ._.
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Offtopic - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 34 Icon_minitimePon Paź 08, 2012 1:49 am

znać się nie znamy, ale byłam w takim szoku, że ktoś tu jeszcze żyje, że musiałam odpowiedzieć ;)
Powrót do góry Go down
kasiula
Stały gość na afterparty
kasiula


Liczba postów : 120
Join date : 06/06/2011
Age : 33
Skąd : Kraków

Offtopic - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 34 Icon_minitimePon Paź 08, 2012 2:15 am

Hejka wszystkim *kłania się nisko* Coś nam forum chyba umiera śmiercią (nie)naturalną. Ja tu zaglądam codziennie aby posprawdzać co się tu dzieje, ale jak na razie to cicho jak w kostnicy.
Powrót do góry Go down
Coby
V.I.P.
Coby


Liczba postów : 534
Join date : 10/01/2010
Age : 29
Skąd : Your nightmare ;3

Offtopic - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 34 Icon_minitimePon Paź 08, 2012 1:59 pm

Haha Very Happy.
No to dosc smutne ze umiera bo jestem tu od pierwszych dni stworzenia ;c. Mun nawet rzadko zaglada ;c.
No ja mialem dluzsza przerwe od tego forum, ale chcialem wrocic a tu pustka, Sahara, zero, null o_o
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Offtopic - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 34 Icon_minitimePon Paź 08, 2012 6:23 pm

ogólnie odnoszę wrażenie, że to forum ma tendencję do takich zastojów. że nagle wszystko milknie. a potem odżywa, chociaż ostatnio ma z tym problem...
ja przyznaję, że jak kiedyś sprawdzałam codziennie, tak teraz dość rzadko zaglądam. straciłam nadzieję ;<
Powrót do góry Go down
Coby
V.I.P.
Coby


Liczba postów : 534
Join date : 10/01/2010
Age : 29
Skąd : Your nightmare ;3

Offtopic - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 34 Icon_minitimeWto Paź 09, 2012 7:18 pm

No zdarzaly sie dawniej zastoje, ale ten jest mega dlugi...
I boje sie ze raczej sie na nogi nie podniesie ;c.
Powrót do góry Go down
kasiula
Stały gość na afterparty
kasiula


Liczba postów : 120
Join date : 06/06/2011
Age : 33
Skąd : Kraków

Offtopic - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 34 Icon_minitimeSro Paź 10, 2012 12:48 am

Ej nawet nie kracz.
Ale tak serio to ja też mam takie wrażenie. Jednak gdzieś tam mam maleńką nadzieję, że jednak się podniesie i będzie dobrze bo szkoda by było gdyby to forum tak na zawsze umarło.
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Offtopic - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 34 Icon_minitimeSro Paź 10, 2012 9:43 pm

chwilowo nieco go rozruszałyśmy. nieco. troszkę. troszeczkę...
swoją drogą, kasiula, kogo masz na avatarze, bo mnie męczy odkąd go zobaczyłam?
Powrót do góry Go down
kasiula
Stały gość na afterparty
kasiula


Liczba postów : 120
Join date : 06/06/2011
Age : 33
Skąd : Kraków

Offtopic - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 34 Icon_minitimeSro Paź 10, 2012 10:15 pm

Ja ma Miyaviego oczywiście Happy No chwilowo tak trochę ruszyło.
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Offtopic - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 34 Icon_minitimePią Paź 12, 2012 11:11 pm

tak myślałam. naprawdę.
ja się nawet z miesiąc temu przymierzałam do skomentowania niektórych tekstów tutaj, ale uznałam, że nie będę taka okropna i niemiła i zrezygnowałam z tego zamiaru.
Powrót do góry Go down
Coby
V.I.P.
Coby


Liczba postów : 534
Join date : 10/01/2010
Age : 29
Skąd : Your nightmare ;3

Offtopic - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 34 Icon_minitimeNie Paź 14, 2012 4:36 pm

Hah, ale tylko my gadamy ;c. Nikt tu juz chyba nawet nie wchodzi ;/
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Offtopic - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 34 Icon_minitimeNie Paź 14, 2012 9:04 pm

może da się coś z tym jeszcze zrobić?
Powrót do góry Go down
pucchan
Pogo napierdalacz
pucchan


Liczba postów : 96
Join date : 07/08/2010
Age : 30
Skąd : Warszawa

Offtopic - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 34 Icon_minitimePon Paź 15, 2012 1:02 am

Ja jeszcze wchodzę, ale w sumie nic nie mówię, rzucam się tylko na ficki, jak już ktoś wstawi. Może na wielu forach nie przebywam, ale i tak da się zauważyć ogólny upadek for. Fejsbuki/kejpopy zawładnęły światem D:<
Z Cobym się co prawda nie znam, ale kojarzę Twój nick zarówno z przeglądanych kiedyś otchłani tego forum, jak i z innego. Świat to jednak jest mały ;D

Edit: to brzmi creepy ;_;
Powrót do góry Go down
http://lastfm.pl/user/pucchans
kasiula
Stały gość na afterparty
kasiula


Liczba postów : 120
Join date : 06/06/2011
Age : 33
Skąd : Kraków

Offtopic - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 34 Icon_minitimePon Paź 15, 2012 1:59 am

Hehe ja też na ficki się rzucam jak wygłodniały lew na zwierzynę. Wiem, wiem moje porównania są wprost zabójcze :P. A co do upadku forów to też to zauważyłam i to nie tylko o jrocku, kpopie czy tam innej azjatyckiej muzie. Inne też podupadają. Mam nadzieję, że to forum się jakoś podniesie z czeluści zgłady i będzie ok bo trochę mi brakuje tej atmosfery. Wiedzie to jedno z nielicznych forum na, którym czuję się dość swobodnie a atmosfera jest luźna i zabawna bez jakichkolwiek większych sporów co niestety na jednym forum na którym przebywam jest dość częste.
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Offtopic - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 34 Icon_minitimeWto Paź 16, 2012 8:33 pm

ja się o innych forach nie wypowiem w sumie, bo oprócz tego przebywam tylko na yf. ale strasznie brakuje mi tej atmosfery, która tu była. to było takie... luźne, swobodne. idealne na poprawę humoru.
ja się ostatnio rzuciłam na fick Shadow i nawet skomentowałam, co było dla mnie zaskoczeniem.
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Offtopic - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 34 Icon_minitimeWto Lut 19, 2013 12:32 am

Można by jeszcze co napisać...
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Sponsored content





Offtopic - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 34 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Offtopic
Powrót do góry 
Strona 34 z 35Idź do strony : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Rozmyślenia niepoważne-
Skocz do: