J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk

Go down 
+5
Anya
Beauti_Decayed
Sebastian
Jeanne
Mun
9 posters
AutorWiadomość
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Empty
PisanieTemat: 雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk   雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Icon_minitimeSro Gru 22, 2010 11:30 pm

W ramach niespodzianki dla Miyaviego szykujemy akcję fanowską o nazwie YOUR NAME IS MIYAVI.
Na 99% setlista będzie zawierała przewodnik kawałek trasy koncertowej WHAT'S MY NAME? i, według wstępnych ustaleń, to właśnie pod koniec tego kawałka mamy zaskoczyć naszego kochanego artystę. ;)
Wszyscy uniesiemy wtedy przygotowane wcześniej według szablonu kartki A4 z odpowiedzią na pytanie zawarte w utworze - YOUR NAME IS MIYAVI!
Mamy nadzieję, że większości uda się przywieźć ze sobą przygotowane kartki. Jeśli to możliwe możecie ich brać na koncert po kilka, by podzielić się z ewentualnymi zapominalskimi. ;) W miarę możliwości zależy nam na jednolitości, dlatego powstał konkretny wzór.
TUTAJ! znajduje się szablon naszych karteczek, gotowy do wydrukowania. ;)

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i nieścisłości. Można je zadawać tutaj lub do któregoś z koordynatorów fanakcji:

Sebastian
GG: 543531

Mun
GG: 8579596
e-mail: moje.mun@gmail.com

Beauti_Decayed
GG: 416568
e-mail: beauti_decayed@wp.pl


Ostatnio zmieniony przez Mun dnia Pią Sie 12, 2011 3:46 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Phen
Gość




雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Empty
PisanieTemat: Re: 雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk   雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Icon_minitimeSro Gru 22, 2010 11:44 pm

super! a co z tymi serduszkami i pioseneczkami? był chyba pomysł z wódką czy coś, ne?
Powrót do góry Go down
Jeanne
Stały gość na afterparty
Jeanne


Liczba postów : 111
Join date : 17/01/2010
Age : 34
Skąd : Warsaw

雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Empty
PisanieTemat: Re: 雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk   雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Icon_minitimeSro Gru 22, 2010 11:46 pm

Proponuję by drukować je na brystolu lub w formacie a3 - ładniej by to wyglądało :) poza tym będzie flaga - jak pisałam na fb.
W dni 9 oraz 10ty będą zbierane podpisy, flaga będzie widoczna, ponieważ cały czas będę miała ją rozłożoną kiedy będziemy chodzić po mieście.
Przed koncertem - zostanie przekazana organizatora do give-box'a.
Powrót do góry Go down
http://jeanne8917.livejournal.com
Sebastian
W kolejce po bilety



Liczba postów : 3
Join date : 22/12/2010

雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Empty
PisanieTemat: Re: 雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk   雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Icon_minitimeSro Gru 22, 2010 11:48 pm

A3 i brystol raczej nie przjedzie. Wg mnie, najlepiej aby były to kartki A4. Tak myślę.

Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Empty
PisanieTemat: Re: 雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk   雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Icon_minitimeSro Gru 22, 2010 11:54 pm

Phen, nie słyszałam niczego na ten temat od samego Freakpointing, więc podchodzę do serduszkowej akcji jak do czegoś, co na chwilę obecną nie istnieje.
Osobiście nie mam zamiaru latać obładowana makulaturą, więc w ewentualnej akcji z serduszkami nie wezmę udziału. Z tego co mi wiadomo moi znajomi też nie mają takiego zamiaru, więc czarno widzę pomyślność tego przedsięwzięcia...
Jeśli chodzi o śpiewanie, to mam zamiar drzeć japę na każdej piosence, więc nie widzę sensu wybierania jakiejś konkretnej.
Dodatkowo musimy pamiętać, że to nie cyrk tylko koncert. Jesteśmy fanami, nie dzieciakami na szkolnym apelu. To Miyavi jest tam od robienia show. ;)
Wódkę jeśli ktoś będzie miał ochotę, może we własnym zakresie wsadzić do giftboxa, podobnie jak kwiaty i inne pierdoły... xDDD
Tyle ode mnie na ten temat. ^^

Jean, możesz założyć temat dotyczący flagi i zawrzeć tam wszystkie info, żeby to było jakoś uporządkowane i lepiej widoczne? Z góry dziękuję, kochana. <3
+ Tez myślę, ze bristol A3 nie przejdzie, zwykłe kartki A4 są dużo tańsze w produkcji i łatwiej je gdzieś potem wsadzić, bo co zrobisz z wielkim bristolem na koncercie? xDD
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Beauti_Decayed
W kolejce po bilety
Beauti_Decayed


Liczba postów : 1
Join date : 22/12/2010
Age : 31
Skąd : pomorze

雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Empty
PisanieTemat: Re: 雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk   雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Icon_minitimeCzw Gru 23, 2010 1:55 pm

Dla mnie też serduszka to głupi pomysł. Kartki A4 w zupełności spełnią i nasze oczekiwania i Miyaviego, tak sądzę. Pisałam o tym już tyle razy, że już mi się nie chce...

Wydrukuję około 50 takich kartek, więc jeśli jeszcze kilka osób wydrukuje tyle to spokojnie większość będzie miało.
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Empty
PisanieTemat: Re: 雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk   雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Icon_minitimeCzw Gru 23, 2010 7:43 pm

napiszmy mu karteczkę do giftboxa, żeby sobie zjadł pierogi, bo są pyszne. i dorzućmy te pierogi xD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Empty
PisanieTemat: Re: 雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk   雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Icon_minitimeCzw Gru 23, 2010 9:17 pm

Właśnie łapię kontakt z ludźmi od giftboxa, prawdopodobnie powstanie oddzielny temat, dla tamtego przedsięwzięcia. ;)
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Yuuki
W kolejce po bilety



Liczba postów : 7
Join date : 24/01/2011
Age : 27
Skąd : Gdynia

雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Empty
PisanieTemat: Re: 雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk   雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Icon_minitimePon Sty 24, 2011 11:21 pm

Em... ja ogólnie to tej pory udzielałam się tu: http://freakpointing.pl/2011/04/2011-04-10-miyavi-parlament-gdansk/ Z tego co zauważyłam, na tym forum macie zupełnie inne plany.
Poczytajcie trochę wypowiedzi stamtąd.
Piosenka jest już ustalona: ,,We love you''
I serduszka z jednej strony japońska, z drugiej polska flaga.

A co do giftbox'a.... to co macie na myśli?
Mam nadzieję, że nie chodzi o wielkie pudło z upominkiem od każdego fana :/
Powrót do góry Go down
asiosh
Gość




雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Empty
PisanieTemat: Re: 雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk   雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Icon_minitimePon Sty 24, 2011 11:22 pm

Freakpointing napisał: "Od razu powiem, że na gift box nie ma szans. MIYAVI po prostu nie będzie miał jak tego ze sobą zabrać"
To chyba przesądza sprawę...? :>
Powrót do góry Go down
Yuuki
W kolejce po bilety



Liczba postów : 7
Join date : 24/01/2011
Age : 27
Skąd : Gdynia

雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Empty
PisanieTemat: Re: 雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk   雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Icon_minitimePon Sty 24, 2011 11:41 pm

No właśnie to chciałam napisać. ;)
Freakpointing jest chyba najlepszą stroną do dyskutowania na ten temat, bo oni prawie od razu wypowiadają się na temat twojej propozycji i mówią czy jest trafna, czy nie.
Więc giftbox nie ma szans. I nie róbcie niczego takiego.
Powrót do góry Go down
Yuuki
W kolejce po bilety



Liczba postów : 7
Join date : 24/01/2011
Age : 27
Skąd : Gdynia

雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Empty
PisanieTemat: Re: 雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk   雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Icon_minitimePon Sty 24, 2011 11:44 pm

Ja od razu byłam przeciwna giftbox'owi.
Przecież ludzie nie mają wyobraźni.....
no, wyobraź sobie, że w Twoim domu ma się nagle znaleźć 1410 w większości niepotrzebnych rzeczy Crazy
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Empty
PisanieTemat: Re: 雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk   雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Icon_minitimeWto Sty 25, 2011 12:01 am

giftbox z tego co kojarzę był zaakceptowany przez organizatorów. to nie jest mnóstwo pudełek, tylko jedno, do którego fani wrzucają rzeczy całkowicie symboliczne - jakieś kartki, rysunki.

akcja z karteczką 'your name is Miyavi' też z tego co mi wiadomo była zaakceptowana przez Freakpointing, więc już kompletnie nic nie rozumiem.

edit: okej, rozeznałam się. prawdopodobnie było tak: Mun swego czasu dogadała się z Freakpointing, żeby wysyłali info o tej akcji, a potem okazało się, że wysyłają info o akcji na fejsbuku. nie wiem, jak to wyjdzie, ale nie musicie się od razu denerwować, czy coś.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Yuuki
W kolejce po bilety



Liczba postów : 7
Join date : 24/01/2011
Age : 27
Skąd : Gdynia

雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Empty
PisanieTemat: Re: 雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk   雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Icon_minitimeWto Sty 25, 2011 1:04 pm

Ale nikt się nie denerwuje ^ ^
Po prostu freakpointing wyraźnie napisali, że giftbox nie ma szans.
Musicie zrozumieć, że nawet jak to będą tylko kartki, to on nie będzie miał jak tego zabrać, ani co z tym zrobić. Nie będzie przecież siedział i tego wszystkiego przeglądał po kolei. xD


I teraz w mojej małej główce narodził się pomysł.
...może któryś z utalentowanych fanów zdeklarowałby się, żeby narysować Meev'a i oprawić go w ramkę? I przekazać to organizatorom a oni by mu to dali.
( Z tego co wiem, to jedyna możliwość wręczenia mu czegokolwiek)
Powrót do góry Go down
Sebastian
W kolejce po bilety



Liczba postów : 3
Join date : 22/12/2010

雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Empty
PisanieTemat: Re: 雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk   雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Icon_minitimeWto Sty 25, 2011 5:30 pm

Wybacz Yuuki, ale nic nie jest ustalone, ani piosenka, ani serduszka...
I najprawdopodobniej z twoim podejściem NIC ustalone nie będzie, ponieważ od razu zapierasz się na te serduszka, nie pomyślałaś o tym, żeby może tutaj zapytać? Równie dobrze ja mogę uprzeć się na kartki.

Jestem za kartkami, ale najlepiej byłoby zrobić JEDNĄ ankietę i wszędzie ją porozsyłać. Co wygra to zrobimy.
Powrót do góry Go down
Yuuki
W kolejce po bilety



Liczba postów : 7
Join date : 24/01/2011
Age : 27
Skąd : Gdynia

雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Empty
PisanieTemat: Re: 雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk   雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Icon_minitimeWto Sty 25, 2011 7:50 pm

Znaczy... ja byłam przekonana, że piosenka jest na pewno.
Nie wiedziałam jednak jaka. Po prostu usłyszałam od kogoś, że
,,we love you'' i myślałam, że to już jest ustalone z innymi.

...I czy ja zapieram się na serduszka?
Po prostu mi to najbardziej odpowiada. ^^

I...chyba się nie zrozumieliśmy.
Z tymi kartkami, to mi chodzi o te co miałyby być wrzucone do gftbox'u.
Chodzi mi o wypowiedź koleżanki. ...że będzie jedno pudło, do którego fani będą wrzucać kartki/rysunki. A freakpointing napisali, że tego nie może być.

I mam pytanie: Co ma być w tej ankiecie zawarte?
Powrót do góry Go down
Sebastian
W kolejce po bilety



Liczba postów : 3
Join date : 22/12/2010

雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Empty
PisanieTemat: Re: 雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk   雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Icon_minitimeSro Sty 26, 2011 1:36 pm

Ok, ok ^^"

W ankiecie najlepiej byłoby zawrzeć serduszka oraz kartki z napisem "Your name is Miyavi", które uniesiemy kiedy będzie wykonywał What's My Name?
Bo giftbox i tak odpada. Można dopisać piosenkę, ale pewnie nie wyjdzie.
Powrót do góry Go down
Yuuki
W kolejce po bilety



Liczba postów : 7
Join date : 24/01/2011
Age : 27
Skąd : Gdynia

雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Empty
PisanieTemat: Re: 雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk   雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Icon_minitimeSro Sty 26, 2011 10:54 pm

Twoja wypowiedź mnie uspokoiła, bo myślałam, że wszyscy chcą mnie pozabijać xD
...nie wiem dokładnie czemu.
...i czy to musi być ankieta ?
Bo ja mogłabym zrobić sondę ^^
Powrót do góry Go down
Kira
Gość




雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Empty
PisanieTemat: Re: 雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk   雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Icon_minitimeSob Sty 29, 2011 1:10 am

jak dla mnie wódka, serduszka zakrawa na odwalanie cyrku... karteczki? średnio na jeża mi leżą... flaga z podpisami najlepsza, a gift-box'a podobno nie będzie.... to by było na tyle...
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Empty
PisanieTemat: Re: 雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk   雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Icon_minitimeNie Sty 30, 2011 3:54 pm

Co do serduszek trzeba liczyć się z tym, że na koncercie będą osoby, które nie darzą Miyaviego zbytnią sympatią, a na miejscu są tylko dlatego, że chcą być w centrum uwagi i słowa "najwieksze wydarzenie muzyki visual kei" brzmi zbyt kuszaco. Jak chcemy zrobić mu niespodziankę to powinno być to szczere. Takie jes przynajmniej moje zdanie.
Osobiście podoba mi się opcja z flagą, ewentualnie karteczki...
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Empty
PisanieTemat: Re: 雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk   雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Icon_minitimeSob Kwi 02, 2011 3:14 pm

Proponuję zacząć rozmawiać o ewentualnym spotkaniu się gdzieś na koncercie, myślę, że to odpowiednie miejsce. Wydaje mi się, że chciałybyśmy się poznać nawzajem osobiście, ustalmy tutaj, czy chcemy się jakoś powymieniać telefonami, czy umówić w jakimś miejscu^^'
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Empty
PisanieTemat: Re: 雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk   雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Icon_minitimePon Kwi 11, 2011 11:01 pm

Już mamy po koncercie, to może się podzielicie wrażeniami? ;D
Jeśli o mnie chodzi to... było kiepsko.
Miyavi jest brzydki, nie umie śpiewać ani grać, jest głupi jak but, a w dodatku nie zrozumiałam niczego co do mnie mówił...
No cóż, może faktycznie było dokładnie odwrotnie niż w mojej relacji...

Drink
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Empty
PisanieTemat: Re: 雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk   雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Icon_minitimeWto Kwi 12, 2011 12:13 pm

Cytat :
Miyavi jest brzydki, nie umie śpiewać ani grać, jest głupi jak but, a w dodatku nie zrozumiałam niczego co do mnie mówił...
i ma słabe, za krótkie solówki. i ta sukienka i makijaż na pół twarzy... ech. zawiodłam się tak jak ty, Mun.
i jeszcze nie zagrał moich ukochanych piosenek. co to ma być?

(OMFK BYŁO CUDOWNIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!)
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
pucchan
Pogo napierdalacz
pucchan


Liczba postów : 96
Join date : 07/08/2010
Age : 30
Skąd : Warszawa

雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Empty
PisanieTemat: Re: 雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk   雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Icon_minitimeWto Kwi 12, 2011 1:00 pm

Jak dla mnie Myv wyglądał jak skrzyżowanie Toshiyi z wokalistą Gothiki xD I w sumie mnie się podobało, chociaż spodziewałam się więcej, jakiejś większej radochy czy fangirla, a tu trochę dupa z tego wyszła. Ale z tego co widziałam, tłum był zadowolony. O samym tłumie to nie będę mówić, bo to jedna wielka tragedia, dziwię się że ofiar nie było xD Na samym początku rozdzielili mnie z koleżanką, ona została w drugim rzędzie pod sceną, a ja się wkręciłam w jakąś dzicz trochę dalej, ale miałam dość i wygramoliłam się na sam koniec, więc jakby mam relacje z dwóch punktów widzenia. Z tego co słyszałam, Myv zagrał u nas więcej starych piosenek niż w innych krajach, do tego fani sami wybierali, co chcą usłyszeć plus znali teksty, co raczej mu się podobało ;) Sam Miyavi wydał mi się baaardzo poważny oO Myślałam, że będzie jakiś taki... bardziej ruchliwy? A tu taki panicz xd
Podsumowując, dla mnie było okej, jest co chwalić i na co narzekać, szkoda tylko że nie było jakiegoś basu, tylko Miyavi i naparzanie w perkusję :<
Powrót do góry Go down
http://lastfm.pl/user/pucchans
Sponsored content





雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Empty
PisanieTemat: Re: 雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk   雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Miyavi
» Miyavi
» Miyavi's gallery
» Miyavi SESZYN xD
» Miyavi & the Gazette

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: Zapowiedzi i nowości-
Skocz do: