J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Konwent k-popowy Music Bank

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
KimMika
Strefa VIP
KimMika


Liczba postów : 45
Join date : 05/09/2010
Skąd : Tam gdzie mnie zaciągną xD

Konwent k-popowy Music Bank Empty
PisanieTemat: Konwent k-popowy Music Bank   Konwent k-popowy Music Bank Icon_minitimeWto Wrz 21, 2010 8:05 pm

Chyba każdy fan k-popu zna program "Music Bank".
Ale od niedawna ta nazwa nabrała innego znaczenia. Już 15-16 lipca 2011 roku polskich fanów k-popu czeka wielka niespodzianka w Toruniu. Właśnie wtedy odbędzie się pierwszy w Polsce jak nie na świecie konwent k-popowy. Zgromadzonych czekają takie atrakcje jak warsztaty; dyskusje; konkursy; kalambury; najnowsze dramy, filmy pełnometrażowe oraz programy z k-popowymi idolami przetłumaczone specjalnie na potrzeby konwentu. A główne atrakcje to impreza w koreańskich rytmach i Music Bank po polsku czyli zgłoszone zespoły będą na scenie prezentować utwory i choreografie swojego ulubionego wykonawcy.
Dodatkowo każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział w tworzeniu video dla swoich idoli. W tym roku taśma powędruje do Super Junior.
Gwarantuję że każdy obecny po zakończeniu konwentu wyjedzie usatysfakcjonowany i będzie wyliczał dni do kolejnego.
Szczegóły na: http://musicbank.ubf.pl/news.php
Serdecznie zapraszam.
Do zobaczenia ;)

Jeśli jest ktoś chętny do pomocy przy stoiskach lub ma pomysł na ciekawą atrakcję to proszę o kontakt na GG:25852175
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Konwent k-popowy Music Bank Empty
PisanieTemat: Re: Konwent k-popowy Music Bank   Konwent k-popowy Music Bank Icon_minitimeWto Wrz 21, 2010 8:09 pm

No dobra dziewczynki, to teraz robimy tu ładnie hałas, żeby nie być gorszymi od tych z Replay'a. ^^

Ja oczywiście uważam pomysł za świetny, podpisuję się czym się da i gdzie się da, ochuję i achuję i ofiaruję swą pomoc w pełnym zakresie. xD
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Gum
Pingwin z Korei
Gum


Liczba postów : 564
Join date : 11/03/2010

Konwent k-popowy Music Bank Empty
PisanieTemat: Re: Konwent k-popowy Music Bank   Konwent k-popowy Music Bank Icon_minitimeWto Wrz 21, 2010 8:11 pm

Zawsze chętna do współpracy.
W końcu z Poznania do Torunia jest dość blisko.
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Konwent k-popowy Music Bank Empty
PisanieTemat: Re: Konwent k-popowy Music Bank   Konwent k-popowy Music Bank Icon_minitimeWto Wrz 21, 2010 8:39 pm

Niektórzy chcą tam promować SHInee jako best zespół. Trzeba im pokazać, że F.T Island robią to lepiej. ;)
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Aya
Organizator J-rock Festival
Aya


Liczba postów : 427
Join date : 15/01/2010
Age : 28
Skąd : wyłaniam się z mroku xd

Konwent k-popowy Music Bank Empty
PisanieTemat: Re: Konwent k-popowy Music Bank   Konwent k-popowy Music Bank Icon_minitimeSro Wrz 22, 2010 10:43 pm

Rany, rany, rany! Oczywiście, chcę, bardzo chcę pojechać, ale:
1. Nie wiem, czy nie będę miała w tym terminie Oazy
2. Nie wiem, czy pozwolą mi rodzice - napewno nie pozwolą mi samej pojechać tak daleko na dwa dni, pomimo, że będę rok starsza niż teraz (bardziej prawdopodobna jest wersja, że ktoś pojedzie tam ze mną i wynajmie gdzieś nocleg, potem ze mną wróci - obciach, ale cóż...)
3. Z k-popu to ja kojarzę tylko F.T.island i Younhę xD
4. Nigdy nie byłam na konwencie.

Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Konwent k-popowy Music Bank Empty
PisanieTemat: Re: Konwent k-popowy Music Bank   Konwent k-popowy Music Bank Icon_minitimeCzw Wrz 23, 2010 2:03 am

1. Przyjmijmy, że nie zauważyłam tego punktu. xD
2. A pozwolą Ci tam jechać jak będę pełnoletnia ja? xD Poza tym... żaden obciach. xD
3. To wystarczy! xDDD
FTI HWAITING!!!
4. Witaj w klubie. ;)
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
KimMika
Strefa VIP
KimMika


Liczba postów : 45
Join date : 05/09/2010
Skąd : Tam gdzie mnie zaciągną xD

Konwent k-popowy Music Bank Empty
PisanieTemat: Re: Konwent k-popowy Music Bank   Konwent k-popowy Music Bank Icon_minitimeCzw Wrz 23, 2010 11:21 am

1. Oazy chyba nie będzie bo juz zalęliśmy oficjalnie termin (jeśli to nazwa konwentu)xD
2. To nie jest żaden obciach. Jest opcja że jeśli rodzice bardzo się martwią mogą być ze mną czyli główną organizatorką w kontakcie telefonicznym. Wiesz, zawsze lepiej pojechać z opierunem niż nie pojechać wcale bo nie pozwolą.
3. A jeśli chodzi o k-pop to na konwencie będziesz miała okazję zarazić się miłością do innych wspaniałych artystó sceny koreańskiej ^^.
4. Masz szanse nadrobić zaległości ;) To wspaniałe przeżycie. Troche jak na obozie tylko niema kata który żąda byś słuchała rozkazów (no chyba że ja, ale postaram się być grzeczna xD).
Powrót do góry Go down
Aya
Organizator J-rock Festival
Aya


Liczba postów : 427
Join date : 15/01/2010
Age : 28
Skąd : wyłaniam się z mroku xd

Konwent k-popowy Music Bank Empty
PisanieTemat: Re: Konwent k-popowy Music Bank   Konwent k-popowy Music Bank Icon_minitimeCzw Wrz 23, 2010 7:08 pm

1. Oaza to nie nazwa konwentu (xD) tylko... nie śmiejcie się... obozu katolickiego. Trwa 17 dni i jesli terminy będa po staremu, to od 12 do 28 lipca będę niedostępna.
2. Mama oficjalnie powiadomiona :) Na razie interesowało ją tylko, gdzie będę spać i przez kogo organizowane. Jest dobrze xd xd

I szczerze - juz się napaliłam, a jak się napalę, to dobry znak, bo jak mi na czymś zalezy, to jestem w stanie negocjować każde warunki, wszystko dla dobra sprawy :3

Ale w sumie to dopiero za rok, mamy kupe czasu ;)
Powrót do góry Go down
KimMika
Strefa VIP
KimMika


Liczba postów : 45
Join date : 05/09/2010
Skąd : Tam gdzie mnie zaciągną xD

Konwent k-popowy Music Bank Empty
PisanieTemat: Re: Konwent k-popowy Music Bank   Konwent k-popowy Music Bank Icon_minitimeCzw Wrz 23, 2010 11:29 pm

Jak mama będzie chciała osobiście ze mną pogadać to daj znać ;)
Powrót do góry Go down
KimMika
Strefa VIP
KimMika


Liczba postów : 45
Join date : 05/09/2010
Skąd : Tam gdzie mnie zaciągną xD

Konwent k-popowy Music Bank Empty
PisanieTemat: Re: Konwent k-popowy Music Bank   Konwent k-popowy Music Bank Icon_minitimePią Paź 29, 2010 9:44 pm

Można już zamawiać bilety na konwent ;)

Na e-mail konwentu k.musicbank@gmail.com wysyłasz następujące dane:
-imię i nazwisko,
-ksywka/nick
-data urodzenia,
-miejsce zamieszkania (tylko miasto),
-ilość zamawianych biletów (Przy zamówieniu przez jedną osobę min. 3 biletów osoba otrzymuje prezent niespodziankę)
-e-mail.
Mogą to być dane tylko osoby zamawiającej.
W temacie wpisujecie "rezerwacja biletów" lub coś podobnego.
Koszt 2-dniowej wejściówki to 30 zł.
1-dniowa wejściówka obowiązuje tylko na sobotę i kosztuje 15 zł.
Następnie zostajecie umieszczeni na liście która trafi na konwent.
Następnie kupujecie bilet i dołączacie do zabawy.
Osoby nie będące na liście nie będą mogły zakupić biletu co za tym idzie nie będą mogły uczestniczyć w konwencie.

<< dodatkowe bileciki na nocleg będą do dokupienia na konwencie tylko dla osób uczestniczących w imprezie>>

Jest również opcja dla rodziców.
Jeśli twoi starsi nie chcą cię puścić samej/samego na konwent to zaproponuj im by pojechali z tobą.
Rodzice będący na konwencie będą pomagać przy ochronie, rozdawaniu napojów, pilnowania porządku.
Jeśli jednak rodzic nie będzie stosował się do regulaminu konwentu zostanie potraktowany jak zwykły uczestnik i będzie musiał opuścić teren konwentu bądź nawet zostanie ukarany (czytaj regulamin konwentu).
Powrót do góry Go down
KimMika
Strefa VIP
KimMika


Liczba postów : 45
Join date : 05/09/2010
Skąd : Tam gdzie mnie zaciągną xD

Konwent k-popowy Music Bank Empty
PisanieTemat: Re: Konwent k-popowy Music Bank   Konwent k-popowy Music Bank Icon_minitimePią Paź 29, 2010 9:45 pm

Zapraszam na forum konwentu www.musicbank.pun.pl
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Konwent k-popowy Music Bank Empty
PisanieTemat: Re: Konwent k-popowy Music Bank   Konwent k-popowy Music Bank Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Konwent k-popowy Music Bank
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Konwent Nejiro3
» Coke Live Music Festival?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Forum :: Ogłoszenia-
Skocz do: