J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Info: Girugamesh

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
KimMika
Strefa VIP
KimMika


Liczba postów : 45
Join date : 05/09/2010
Skąd : Tam gdzie mnie zaciągną xD

Info: Girugamesh Empty
PisanieTemat: Info: Girugamesh   Info: Girugamesh Icon_minitimePią Wrz 10, 2010 9:51 pm

Girugamesh

Info: Girugamesh 702265_girugamesh--crying-rain-

Girugamesh (jap. ギルガメッシュ, girugamesshu?, pochodzi od Gilgamesza, jako logo w celach marketingowych nazwa zapisywana jest girugämesh) to utworzony w 2003 roku japoński zespół rockowy.

Info: Girugamesh Girugamesh03

Skład

Info: Girugamesh Girugamesh_Satoshi_05

* Satoshi (jap. 左迅, Satoshi?) – wokal, teksty

Info: Girugamesh 2

* Ni (jap. 弐, Ni?) – gitara

Info: Girugamesh Shuu1

* ShuU (jap. 愁, ShuU?) – gitara basowa

Info: Girugamesh 3240b0c788fdd0_full

* Яyo (jap. リョウ, Яyo?) – perkusja, twórca utworów

Byli członkowie

* Cyrien - partie wokalne (2003) - aktualnie śpiewa w zespole Sel'm

* Hotaru (jap. 蛍, Hotaru?) – gitara (2003-2004)

Info: Girugamesh Satojump

Dyskografia

Albumy

* 13's Reborn (27 września 2006)
* Girugamesh (26 grudnia 2007)
* Music (5 listopada 2008)
* NOW (16 grudnia 2009)

EP

* Goku -Shohan Kata Enban- 獄-初犯型円盤 (25 maja 2005)
* Reason of Crying (18 lipca 2007)

Single

* "Jelato" (3 sierpnia 2004)
* "Kaisen Sengen -Kikaku Kata Enban-" (15 sierpnia 2004)
* "Mikongyaku" (24 sierpnia 2004)
* "Kuukyo no Utsuwa -Kyosaku Kata Enban-" (25 grudnia 2004)
* "Kosaki Uta -Kaijou Kata Enban-" (8 lutego 2005)
* "Senyuu Kyoutou Uta" (z Marusa) (20 kwietnia 2005)
* "Kyozetsusareta Tsukue -Tandoku Kata Enban-" (17 czerwca 2005)
* "Fukai no Yami -Mayosake Kata Enban-" (14 września 2005)
* "Honnou Kaihou -Kakusei Kata Enban-" (30 listopada 2005)
* "Risei Kairan -Ranchou Kata Enban-" (30 listopada 2005)
* "Rei -Zero- -Mukei Kata Enban-" (5 kwietnia 2006)
* "Omae ni Sasageru Minikui Koe" (12 kwietnia 2006)
* "Volcano" (14 marca 2007, DVD)
* "Alive" (10 czerwca 2009)
* "Color" (7 lipca 2010)
* "Inochi no Ki" (6 października 2010)

Info: Girugamesh Girugamesh?type=i&key=9p0Mi7hAr8&ft=f
Powrót do góry Go down
Motoko
Stały gość na afterparty
Motoko


Liczba postów : 145
Join date : 28/10/2010

Info: Girugamesh Empty
PisanieTemat: Re: Info: Girugamesh   Info: Girugamesh Icon_minitimeCzw Paź 28, 2010 7:08 pm

KimMika, coś mało napisałaś xDD
No cóż, to mój jeden z ukochanych zespołów <3
Wokal Satoshiego jest niesamowity... ma taki seksowny głos... :D
Podobno za rok mają mieć też trasę koncertową po Europie, m.in w Niemczech :D Ale niestety Polske chyba ominie taki zaszczyt :(
Powrót do góry Go down
pucchan
Pogo napierdalacz
pucchan


Liczba postów : 96
Join date : 07/08/2010
Age : 30
Skąd : Warszawa

Info: Girugamesh Empty
PisanieTemat: Re: Info: Girugamesh   Info: Girugamesh Icon_minitimePią Paź 29, 2010 1:51 am

Motoko napisał:
Podobno za rok mają mieć też trasę koncertową po Europie, m.in w Niemczech :D Ale niestety Polske chyba ominie taki zaszczyt :(

Taak, dokładnie. Będą wszędzie, tylko nie u nas.

Wolę stare Giru, teraz, szczerze, nagrywają coraz gorszy shit. Może i wpada to w ucho, ale w porównaniu z poprzednimi płytami, singlami - to wypada po prostu smutno. Nie wiem, jak dla mnie, kiedy zakładali zespół (mieli po 21 lat, Ryo nawet 19) grali coś fajnego, pokazywali coś jakby... ja wiem? Bunt? A teraz są już trochę starsi i chyba zachciało im się po prostu bawić, co słychać w muzyce~
Tekstów jeszcze nie czytałam, trzeba poszukać. Ale podejrzewam że nie będą przypominać starych ;<
Ale za to ich komentarze są jak zwykle bardzo ambitne, uwielbiam ich za nie xD
Np. jeden z ostatnich, nie wiem, czy widzieliście: klik. W ogóle, wtf, o co tu chodzi XD Śmiech Satosza powala mnie na łopatki, no i oczywiście Shuu... <3
Powrót do góry Go down
http://lastfm.pl/user/pucchans
Motoko
Stały gość na afterparty
Motoko


Liczba postów : 145
Join date : 28/10/2010

Info: Girugamesh Empty
PisanieTemat: Re: Info: Girugamesh   Info: Girugamesh Icon_minitimePią Paź 29, 2010 3:01 pm

pucchan napisał:
Wolę stare Giru, teraz, szczerze, nagrywają coraz gorszy shit.
zgadzam się... ale jeszcze tego shitem nie nazwę xD nie uważam zeby ich muzyka była totalnie beznadziejna, ale co do tego, że gorsza niż dawniej to masz rację.

pucchan napisał:
Śmiech Satosza powala mnie na łopatki, no i oczywiście Shuu... <3
haha, ten śmiech jest niesamowity xDD W ogóle to w końcu Satoshi <333
Ale to było dobre: smieje się, nagle taka pauza, schował się i dalej brechta xDD
Powrót do góry Go down
pucchan
Pogo napierdalacz
pucchan


Liczba postów : 96
Join date : 07/08/2010
Age : 30
Skąd : Warszawa

Info: Girugamesh Empty
PisanieTemat: Re: Info: Girugamesh   Info: Girugamesh Icon_minitimeSob Paź 30, 2010 12:37 am

Tak! xD Padłam dokładnie w tym momencie xD

A ja to shitem nazywam, bo jak słucham sobie Kowarete iku sekai, i potem Inochi no ki to szlag mnie trafia, bo to jakiś popik się robi. Nie mówię, że jest totalnie beznadziejnie, ale jak na nich to chyba sama przyznasz, że się co najmniej nie postarali. I im bardziej uwielbiam Giru, tym bardziej przykre jest to, że już dawno nie nagrali takiej 'swojej' piosenki. Oczywiście, nie można się od nich odwrócić, mówić, że już nic z siebie nie potrafią wykrzesać, bo ważne jest, żeby oni sami dobrze się z tym co robią czuli i żeby nagrywanie sprawiało im przyjemność, a nie było przymusem. Niemniej chciałabym, żeby nagrali coś takiego mocnego, z darciem japy, wyraźnym basem, naparzaniem w perkusję i niskimi dźwiękami gitary...
Żałuję, że nie znałam ich już dawno temu ;<

Btw, doszły mnie słuchy, że komuś tu przypadł do gustu mój ukochany pairing ShuU/Satosz... xD
Powrót do góry Go down
http://lastfm.pl/user/pucchans
Motoko
Stały gość na afterparty
Motoko


Liczba postów : 145
Join date : 28/10/2010

Info: Girugamesh Empty
PisanieTemat: Re: Info: Girugamesh   Info: Girugamesh Icon_minitimeSob Paź 30, 2010 5:53 pm

Jejku on jest taaaki uroczy xD <3

No w sumie masz rację, na nich to jest bardzo słabo :/ Zaczynam tęsknić za starymi Girugameshami (tu przypadek niestety prawie identyczny jak u moich kochanych De'spairsRay. Niestety oni też zaczęli podążać inną ścieżką... Słyszałaś ich może?).
Tak, ja też bym chciała, żeby wrócili do "starego Giru"... Chociaż w kilku piosenkach... cieszyłabym się nawet z tego... :D

A co do Kowarete iku sekai to ja tak bardzo kocham tę piosenkę, że nie potrafię dnia wyżyć bez niej xD jest taka piękna, że aż brak mi słów żeby ją opisać...... <3

Co do pairingu to jest genialny :D eee... nie masz przypadkiem ochoty napisać jeszcze czegoś o nich? Coś takiego bardziej hard? xD albo ewentualnie Satoshi/Ryo? xD
Powrót do góry Go down
pucchan
Pogo napierdalacz
pucchan


Liczba postów : 96
Join date : 07/08/2010
Age : 30
Skąd : Warszawa

Info: Girugamesh Empty
PisanieTemat: Re: Info: Girugamesh   Info: Girugamesh Icon_minitimeNie Paź 31, 2010 12:39 am

Satosz jest nienormalny, ot co xD Ale i tak moim ulubionym jest ShuU, przyznaję się do bycia jego fangirlem, jakkolwiek by to określenie nie uwłaczało mej znikomej godności xD I nikt mi nie wmówi, że on jest brzydki, nie wiem, po prostu dla mnie jest ładny i tyle xD I chyba tylko jemu zmiana stylu wyszła na dobre :) Swoją drogą, nadal nie rozumiem, po kiego grzyba mu był ten czarny pasek na oczach za czasów Music... xD

Oczywiście, że znam Despy. Ale lubię piosenki wybiórczo, że tak to ujmę. Co tu gadać, po prostu nastała moda na komerchę i staczanie się, nic na to nie poradzimy xD

Kowarete iku sekai to moja ulubiona piosenka Giru od kiedy zaczęłam się przyjaźnić z ich muzyką [paradoks - poznałam ich przez Crying rain, jeden z pierwszych stopni do... do dołu xd]. Podoba mi się zarówno cichy i melodyjny początek, śpiew półgłosem i taki spokój - jak i druga część, kiedy Satoshi zaczyna już śpiewać pełnią głosu. Gdy słyszę jego krzyk, prawie za każdym razem przechodzą mnie dreszcze, a na dodatek wiedząc, o czym jest ta piosenka, to już w ogóle mam ochotę słuchać jeszcze i jeszcze. No i ta gitarowa końcówka... Nii musi być ogromnie wrażliwym człowiekiem - to za każdym razem moja pierwsza myśl. Nie opisałam basu i perkusji, ale wtedy to wyszedłby jakiś esej o jednej piosence, podarujemy sobie może, co? xD

Hiehiee, bardzo się cieszę. Pierwsza osoba, która podziela w pełni moje zainteresowanie Giru, w każdym do tej pory detalu. ShuU i Satosz są po prostu dla siebie stworzeni! xD Uwielbiam przytaczać dowody~~
Jak dopiero zaczynałam szukać idealnej pary, myślałam właśnie, że Satosz z Ryo być winien, ale potem uznałam, że nie, ten pairing by nie wyszedł xD
A napisać może i napiszę, ale nie obiecuję rychłego efektu, bo z tym to różnie bywa xP A z hardem to cię niestety [w moim przypadku stety, uwierz] rozczaruję, gdyż nie bardzo mi hardy wychodzą, jedyne, na co się decyduję, to znaczące przejścia z jednego akapitu w drugi [z czym zresztą się można zaznajomić na moim LJ-u, że się tak zareklamuję xD]. Ale na pewno pairing główny inny niż SxS się nie zdarzy xD

Ja pierdzielę, esej, przepraszam .____.
Powrót do góry Go down
http://lastfm.pl/user/pucchans
Motoko
Stały gość na afterparty
Motoko


Liczba postów : 145
Join date : 28/10/2010

Info: Girugamesh Empty
PisanieTemat: Re: Info: Girugamesh   Info: Girugamesh Icon_minitimeNie Paź 31, 2010 5:30 pm

wow... sporo xD niestety ja tyle nie napiszę, bo nie lubię się za bardzo rozpisywać xD

Ty kochasz ShuU ja kocham Satoshiego więc mamy wspólny najbardziej zajebisty na świecie pairing xD ej btw nie uważasz, że Satoś wygląda troszkę jak pekińczyk? (kocham pieski^^) xD

Taaak, ta "moda na komercję" jest przerażająca :/ no właśnie niestety nie możemy nic zrobić (a szkoda, bo jak ja bym przywaliła każdemu po kolei w łeb to by im się odechciało) więc pozostaje nam tylko nadzieja na to, że wrócą do siebie xDD

Pierwszą piosenką Giru, którą usłyszałam była Border (27 sekunda- uśmiech Satosia mojego mnie rozje**ł, cały czas cofałam, żeby popatrzeć xDD)
jak słucham Kowarete iku sekai to mnie też przechodzą ciarki jak Satoshi zaczyna tak uroczo ryczeć xD
a co do tego, że Nii musi być wrażliwy... to sorry, ale jakoś nie wygląda xDD ale końcówka mnie wzrusza...

I będzie podzielać dalej xD Masz rację, oni są dla siebie stworzeni...^^
To ja poczekam, ale mam nadzieję, że wena szybko do Ciebie przyjdzie :D Oj może jakoś dasz radę hard? (Motoko kocha xDD)
no to dobrze, bo inne pairingi nie są takie fajne :D
Powrót do góry Go down
pucchan
Pogo napierdalacz
pucchan


Liczba postów : 96
Join date : 07/08/2010
Age : 30
Skąd : Warszawa

Info: Girugamesh Empty
PisanieTemat: Re: Info: Girugamesh   Info: Girugamesh Icon_minitimePon Lis 01, 2010 9:14 pm

Sorry, samo tak wyszło xP

Czy Satosz wygląda jak pekińczyk? Hmm... Pekińce to takie z tymi wklęsłymi ryjami? xD Bo jak tak to nie wiem, czy widzę podobieństwo xD Ale że ogólnie do psa to się zgodzę, też tak mi się kojarzy - bo ja bardzo przypominam pieski, hai? XD

No, trzymajmy się tego, że to tylko moda, bo ma ona w zwyczaju przemijać, a to daje nadzieję :)

Border nie jest dla mnie jakieś specjalne, ale rozwala mnie początek piosenki, to ''CROSS THE BORDER !'' xD I chyba obejrzę pv-kę, chociaż zwykle tego nie robię, skoro mówisz że się tak szczerzy tam~

Ojjj tam, nie mówię, że Włóczykij, znaczy Nii, wygląda na wrażliwego. Wolę w ogóle nie mówić o jego wyglądzie... xD Chodzi mi o to, jak gra, ta jego solówka giatrowa tak ładnie brzmi.

Ech, gdybym umiała spisać rzeczy, jakie mi czasem przychodzą do tej spervionej głowy... xD Ale nie umiem, serio. Raz w życiu napisałam od początku do końca lemona, był to jakiś Aoi/Kai, ale po kilku dniach usunęłam wszelki ślad po tym xD I od tej pory nie udało mi się żadnego, tylko te zryte komedie ==
No oczywiście, że SxS jest najlepsze! xD Są tacy, co *dzięki Puciowi xdd* mają tego powyżej uszu, bo jak dostanę fangirla to się robi ciężko... xD Żałuję, że nie ma wielu osób, które piszą w ogóle do Giru, a jeszcze do naszej pary ;<
Powrót do góry Go down
http://lastfm.pl/user/pucchans
Motoko
Stały gość na afterparty
Motoko


Liczba postów : 145
Join date : 28/10/2010

Info: Girugamesh Empty
PisanieTemat: Re: Info: Girugamesh   Info: Girugamesh Icon_minitimeWto Lis 02, 2010 10:38 pm

To zdjęcie jest urocze <33 :D
Ale on ma jakąś dużą stopę xDD

Musi przeminąć, bo jak tak dalej będzie to po jakimś czasie będą znani jako grupa j-popowa xD ale nie popadajmy w skrajnoooościii xD

szczerzy, ale niestety tylko przez sekundę *wielka rozpacz Motoko* A co do początku to to jest genialne! Uwielbiam ich <3 :D

Ja jednak będę mieć nadal nadzieję, że kiedyś Ci się to uda spisać... :D Komedie nie są zryte... oj dobra może są, ale dzięki temu są fajne :D
No właśnie mało jest osób co piszą o Giru... o właśnie, mogłabyś mi coś fajnego polecić? :D
To mnie martwi bo przecież nasz pairing jest najlepszy... Tekstów o nich powinno być najwięcej xD
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Info: Girugamesh Empty
PisanieTemat: Re: Info: Girugamesh   Info: Girugamesh Icon_minitimeSro Lis 03, 2010 12:41 pm

A ja lubię ten filmik na którym jeżdżą na takim śmiesznym rowerku i ogólnie mają dużo zabawy (chyba nawet ten ostatni gif z niego jest)! <3 I są słodcy, są, ale szczerze powiedziawszy nigdy im się jakoś bliżej nie przyglądałam i mimo że ich słucham, to nie odróżniam poszczególnych członków. ^^
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
pucchan
Pogo napierdalacz
pucchan


Liczba postów : 96
Join date : 07/08/2010
Age : 30
Skąd : Warszawa

Info: Girugamesh Empty
PisanieTemat: Re: Info: Girugamesh   Info: Girugamesh Icon_minitimeSro Lis 03, 2010 6:49 pm

Motoko, hmm, tak jakby... nie znam nikogo oprócz mnie, kto napisał do Giru po polsku...? xD Ale jeśli chcesz, to po ang na livejournalu pewnie się sporo znajdzie, ale tak jak się orientuję, to tylko Ryo i Satoshi, ewentualnie Satoshi i Nii (o.O). A btw, ty nic przypadkiem nie piszesz? ^^

Wiesz, aż spojrzałam specjalnie na tę stopę xD Ale nie wydaje mi się jakaś specjalnie duża xD

Tak, zgadzam się, nie przejmujemy się, grzecznie czekamy~

Na szczęście, wyszczerz Satosza oglądać możemy w każdym możliwym filmiku, w którym się znajdzie xD A skoro już przy filmikach jesteśmy to muszę, muszę wspomnieć o tym jednym z najbardziej SxS - taki komentarz świąteczny, gdzie Satosz ma coś powiedzieć fanom, a on przytula ShuU i ''I-I love you'', kojarzycie? xD Wymiękam przy tym <33

I chyba wiem, co Mun ma na myśli, czyżby: too? ^^ Długo cholerstwa szukałam, bo ciągle widuję to w fanvidach, a nie miałam oryginału, ale nareszcie się udało i nawet zostało na dysku na pamiątkę :D A ten gif ostatni to z komentarza jest (tak, nie ma to jak ambitne komentarze...). Kocham jeszcze making of Kowarete iku sekai, część druga - to tam dają sobie buziaczka, a ShuU odnajduje się w nowej roli - wokalisty~~

Nie dziwię ci się, Mun, ja też niektórych zespołów nie rozpoznaję, ale w sumie Giru to się szybko uczy, ja np za pierwszym razem ogarnęłam, że Nii to taki indianin, ShuU wydawał mi się najbrzydszy (xd!), a Ryo ma jasne pasemko we włosach. Satosz w sumie nie ma szczególnych znaków, ale może właśnie dlatego zapamiętałam go pierwszego? xD A warto wiedzieć, który w danym momencie robi z siebie debila <3
Powrót do góry Go down
http://lastfm.pl/user/pucchans
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Info: Girugamesh Empty
PisanieTemat: Re: Info: Girugamesh   Info: Girugamesh Icon_minitimeSro Lis 03, 2010 9:47 pm

Lubię ich, lubię XDD Mimo iż nie słucham ich ostatnio ;P I też wolę stare Giru.

I tak, wróciłam.
Powrót do góry Go down
Motoko
Stały gość na afterparty
Motoko


Liczba postów : 145
Join date : 28/10/2010

Info: Girugamesh Empty
PisanieTemat: Re: Info: Girugamesh   Info: Girugamesh Icon_minitimeSro Lis 03, 2010 10:25 pm

Mun ich akurat łatwo odróżnić xD Satoshi ma buzię jak... pekińczyk(?) xD

No właśnie po polsku to też nic (oprócz Twojego arcydzieła xD) nie znalazłam xD
I nie, Motoko nic nie pisze, bo nie umie xD Jest zbyt... chaotyczna (?) xD Nie potrafi przekazać swoich wymysłów xD

No jak nie jest duża jak jest? xD

jaki komentarz świąteczny? :D
buhahaha ten rowerek jest świetny xD też bym taki chciała xD
Powrót do góry Go down
pucchan
Pogo napierdalacz
pucchan


Liczba postów : 96
Join date : 07/08/2010
Age : 30
Skąd : Warszawa

Info: Girugamesh Empty
PisanieTemat: Re: Info: Girugamesh   Info: Girugamesh Icon_minitimeCzw Lis 04, 2010 1:51 am

Ho, ho, Cziczi się pokazała~! xD

Motoko, masz livejournala? Bo nie wiem, czy ci spamować linkami xD A co do tego, że nie umie, to Puć ci powie, że to ostatnie zdanie pt. ''Nie potrafi przekazać swoich wymysłów'' bardzo ostatnio do niej pasuje >.<

No jak jest, jak nie jest xD Na tym zdjęciu jakoś tego nie widzę, ale za to w filmiku z rowerkiem, w momencie gdy Ryo z Włóczykijem (prawda, że mogę go tak nazywać? *puppy eyes*) otwierają zasłony i Satosz wychodzi na scenę, zgodzę się, że te buty są takie... siedmiomilowe... xD

Nie znaa? ^^ Proszę bardzo: kissu~
Tylko ostrzegam, że filmik grozi długotrwałym wyszczerzem i nieprzyzwoitą dawką 'uroczości'.
Btw, czuję że spamuję xD
Powrót do góry Go down
http://lastfm.pl/user/pucchans
Motoko
Stały gość na afterparty
Motoko


Liczba postów : 145
Join date : 28/10/2010

Info: Girugamesh Empty
PisanieTemat: Re: Info: Girugamesh   Info: Girugamesh Icon_minitimeCzw Lis 04, 2010 7:04 pm

Motoko nie posiada takiego rarytasu jak livejournal xD
a Puć potrafi przekazać swoje wymysły :D Motoko swoich nawet w zdania nie mogłaby ułożyć nie mówiąc już o tym, że historia byłaby o niczym, bo nie byłoby żadnej kolejności, ponieważ iż taka jest Motoko xDD

On ma jakąś dużą stopę i bez dyskusji xD Ale to nic... i tak go kocham :D

a dziękuję bardzo :D
Jeeejku Satosz jest taki uroooczy i ma taki fajowy uśmiech <333 :D:D
Powrót do góry Go down
pucchan
Pogo napierdalacz
pucchan


Liczba postów : 96
Join date : 07/08/2010
Age : 30
Skąd : Warszawa

Info: Girugamesh Empty
PisanieTemat: Re: Info: Girugamesh   Info: Girugamesh Icon_minitimeCzw Lis 04, 2010 7:30 pm

A, to powinna się zaopatrzyć, LJ bardzo mądra i przydatna rzecz~

Nie martw się, ShuU też go kocha i jemu też pewnie nie przeszkadzają jego stopy >D

A wg mnie królem wyszczerzu w Giru jest Ryo, o tak xD Kocham jego manię Stitcha i czasem, patrząc na niektóre zdjęcia, zastanawiam się, czy aby na pewno ten człowiek ma 24 lata xD
Powrót do góry Go down
http://lastfm.pl/user/pucchans
Motoko
Stały gość na afterparty
Motoko


Liczba postów : 145
Join date : 28/10/2010

Info: Girugamesh Empty
PisanieTemat: Re: Info: Girugamesh   Info: Girugamesh Icon_minitimeCzw Lis 04, 2010 7:32 pm

Może i się zaopatrzy xD

buhahaha xD no tak, faktycznie xD

On też jest uroczy ^^ :D Ale i tak najbardziej kocham Satosza, który jest przeznaczony ShuU xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Info: Girugamesh Empty
PisanieTemat: Re: Info: Girugamesh   Info: Girugamesh Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Info: Girugamesh
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Girugamesh
» Girugamesh
» Girugamesh gallery
» Info: G. NA
» Info: Miyavi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: My o Nich-
Skocz do: