J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Info: G. NA

Go down 
AutorWiadomość
KimMika
Strefa VIP
KimMika


Liczba postów : 45
Join date : 05/09/2010
Skąd : Tam gdzie mnie zaciągną xD

Info: G. NA Empty
PisanieTemat: Info: G. NA   Info: G. NA Icon_minitimeWto Wrz 07, 2010 8:10 pm

G.NA

Info: G. NA G.na_

Choi Gina ( Hangul : 최지나), lepiej znana pod pseudonimem G. NA, to kanadyjka pochodzenia koreańskiego piosenkarka , urodzona 13 września 1987 roku. Wydała swój pierwszy mini-album , Draw G's First Breath , 14 lipca 2010 roku.

Info: G. NA GNA%2B_2

2010: Debiut

G. NA wydała swój pierwszy clip "애인 이 생기 면 하고 싶은 일 (rzeczy, które chcę zrobić, jeśli mam miłość)" wraz z Rain 5 lipca 2010 r. Dzięki któremu zaistniała w przemyśle muzycznym.

Info: G. NA 20100720_1279627277_2

" Draw G's First Breath " jest najbardziej oczekiwanym solo albumem kobiecym od lat. Kim DoHoon, ShinSaDong Tiger, Jung JiChan, Kang JiWon i inne wielkie gwiazdy uczestniczyły przy tworzeniu jej albumie. W jej teledysku "꺼져 줄게 잘 살아 (I'll Back Off So You Can Live), wystąpili Doo Joon z BEAST jako aktor oraz Hyung który również rapuje w tej piosence. Wiele znanych osób w Korei zachwyca się jej głosem. Zdobyła swoją pierwszą nagrodę na M Countdown w dniu 12 sierpnia 2010 roku.

Info: G. NA Gina3

To dość nowe objawienie koreańskiej sceny muzycznej. Osobiście uważam że dziewczyna ma wielki talent, a jej debiut wali na głowę.
Jej piosenka "I'll Back Off So You Can Live" opowiada o tym że gdy jej facet będzie chciał odejść ona nie będzie go zatrzymywać, zatrze wszystkie ślady i wymaże go z pamięci. Jednak pod koniec pyta "Skoro miałeś mnie zostawić to czemu w ogóle mnie kochałeś?" "Czemu przysięgałeś że mnie nie opuścisz?".
Ta piosenka jest naprawdę piękna.
Szczerze polecam.

https://www.youtube.com/watch?v=YbpjhUAWyGo&p=CC4B0BB577879C3A&playnext=1&index=68

Info: G. NA 20100713_gnadebutmv_1-460x288
Powrót do góry Go down
 
Info: G. NA
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Info: Boa
» Info: Big Bang
» Info: SHINee
» Info: An Cafe
» Info: Super Junior

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: K-music :: My o nich-
Skocz do: