J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 [D] Majówkowy fic pijacki

Go down 
+3
Mun
Anya
Gum
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Motoko
Stały gość na afterparty
Motoko


Liczba postów : 145
Join date : 28/10/2010

[D] Majówkowy fic pijacki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [D] Majówkowy fic pijacki   [D] Majówkowy fic pijacki - Page 2 Icon_minitimeSob Paź 30, 2010 6:06 pm

Gum napisał:
Moto, to pisały trzy osoby pod wpływem alkoholu i myślę, że nawet one tego nie rozumieją. xD
buahahaha xD Czyli nie dowiemy się 'co autor miał na myśli' pytając nawet samego autora... xD

Mun bardzo mi przykro ale dopalaczy już nie ma xD

Btw czy to są onigiri? --> :onixd: Confetti Ramen xD
kawaii xD
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

[D] Majówkowy fic pijacki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [D] Majówkowy fic pijacki   [D] Majówkowy fic pijacki - Page 2 Icon_minitimeSob Paź 30, 2010 6:11 pm

ja wiem, ja wiem co miałyśmy na myśli!
miałyśmy napisać ficka, gdzie każda będzie dopisywać zdanie i który nie będzie miał sensu xD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Motoko
Stały gość na afterparty
Motoko


Liczba postów : 145
Join date : 28/10/2010

[D] Majówkowy fic pijacki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [D] Majówkowy fic pijacki   [D] Majówkowy fic pijacki - Page 2 Icon_minitimeSob Paź 30, 2010 6:32 pm

aaaaaaaaa xD
No to muszę przyznać, że Wam wyszło xDD Bo to sensu nie ma wcale xD
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

[D] Majówkowy fic pijacki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [D] Majówkowy fic pijacki   [D] Majówkowy fic pijacki - Page 2 Icon_minitimeSob Gru 25, 2010 4:43 am

Dobra, jakoś się ogarnęłam. Nie wiem co jest lepsze - sam tekst czy wasze komentarze. Taak, kompletnie bez sensu. Zabiło mnie stwierdzenie, że Kyo to osobna kategoria i przypomniała mi się scenka rodzajowa koleżanki. "- Nie będziemy tego robić przy ludziach! - Zaliczasz Kyo do ludzi?". Hmm... ja wam powiem, że mam takie jazdy na trzeźwo. Autentycznie. I znów, wspominam naszą "czarną mszę". Kolega miał być dziewicą ;p
Powrót do góry Go down
Gum
Pingwin z Korei
Gum


Liczba postów : 564
Join date : 11/03/2010

[D] Majówkowy fic pijacki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [D] Majówkowy fic pijacki   [D] Majówkowy fic pijacki - Page 2 Icon_minitimeCzw Gru 30, 2010 7:45 pm

Nam wszystko wychodzi, może teraz też coś napiszemy, ale wątpię w to. :'D
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

[D] Majówkowy fic pijacki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [D] Majówkowy fic pijacki   [D] Majówkowy fic pijacki - Page 2 Icon_minitimeCzw Gru 30, 2010 8:16 pm

Błagam, napiszcie coś! Hmm... Moja koleżanka czytała i nagle zamilkła. Sądzę, że właśnie ją uśmierciłyście tym tekstem ^^
Powrót do góry Go down
kasiula
Stały gość na afterparty
kasiula


Liczba postów : 120
Join date : 06/06/2011
Age : 33
Skąd : Kraków

[D] Majówkowy fic pijacki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [D] Majówkowy fic pijacki   [D] Majówkowy fic pijacki - Page 2 Icon_minitimePią Cze 10, 2011 2:10 am

Mam nadzieje, że mnie za to nie zabijecie < chowa się pod biurko>, ale muszę to powiedzieć mianowicie jak czytam tego waszego pijackiego fika i te komentarze to widzę, że nie tylko ja jestem porąbana hehehe, ale serio podoba mi się to .
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

[D] Majówkowy fic pijacki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [D] Majówkowy fic pijacki   [D] Majówkowy fic pijacki - Page 2 Icon_minitimePią Cze 10, 2011 4:56 pm

Skąd, chyba każdy miał takie myśli xD
No bo jak one się we trzy zbiorą to innej opcji, niż jedna wielka rozpierducha to nie ma, za przeproszeniem.
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

[D] Majówkowy fic pijacki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [D] Majówkowy fic pijacki   [D] Majówkowy fic pijacki - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 14, 2011 8:05 pm

PLANUJEMY SEQUEL W LIPCU! <3
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

[D] Majówkowy fic pijacki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [D] Majówkowy fic pijacki   [D] Majówkowy fic pijacki - Page 2 Icon_minitimeSro Lip 13, 2011 10:37 pm

I dobrze! Ten tekst ma bardzo wielu fanów...
Sądzicie, że to przeżyję?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[D] Majówkowy fic pijacki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [D] Majówkowy fic pijacki   [D] Majówkowy fic pijacki - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[D] Majówkowy fic pijacki
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: FanFiction :: NC-18-
Skocz do: