J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Co sądzisz o avatarze?

Go down 
+24
Tsubuku
Arashi
Aemillie
Oreiteia
Rei-chan
Panna Ironia
Motoko
Dillinger
Kanashii
Gum
Haydi
Aya
Hizu - san!
Pomidor
Shadow
Yuki-chan
Chi
Jeanne
hiyume
Coby
Nataku
Mun
Vespergold
Anya
28 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
AutorWiadomość
kasiula
Stały gość na afterparty
kasiula


Liczba postów : 120
Join date : 06/06/2011
Age : 33
Skąd : Kraków

Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o avatarze?   Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Icon_minitimeCzw Wrz 22, 2011 1:37 am

No to będziesz mi musiała jakoś wybaczyć, bo jeszcze trochę ci tu nim pomacham Very Happy A tak w ogóle to na początku go nie poznałam na tym zdjęciu i chyba z 5 razy sprawdzałam czy to aby na pewno on Very Happy.
Powrót do góry Go down
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o avatarze?   Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Icon_minitimeCzw Wrz 22, 2011 9:31 pm

Ooo nieee, Uruha. Mam nieodparty odruch pisania go przez 'ch' i go nie lubię x,x Chociaż kaczki w sumie są fajne. Ale nie Uruhowate.
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o avatarze?   Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Icon_minitimeCzw Wrz 22, 2011 9:39 pm

Karyu, tak?
Wprowadzicie mnie w stany maniakalno-depresyjne, czy coś. Tamta z Gazetto, ta mi Karyu bezczelnie macha... Dla mnie to takie oczywiste zawsze było, że Karyu=Zero. A teraz co?
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o avatarze?   Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Icon_minitimeCzw Wrz 22, 2011 11:10 pm

Kurdupel.
Jarający laski, stary kurdupel.
*siedzi, gapi się, marszy brwi i usiłuje ogarnąć uczucie jarania się*
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o avatarze?   Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Icon_minitimePią Wrz 23, 2011 4:50 pm

Cholera, znów się pojedynek przypomniał. Swoją drogą, mama po koncercie stwierdziła, że Die jest z nich najprzystojniejszy O.o

Zacytuję fotografa, który pracował akurat na tym koncercie Dira "Ten mały, chudy japończyk doprowadził w dwie godziny do orgazmu więcej lasek, niż ja to zrobię w swoim życiu". Hah...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o avatarze?   Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Icon_minitimeSob Wrz 24, 2011 2:03 pm

Nie słucham za bardzo DEG'ów ale jak patrzę na Kyo to mnie przeraża ta jego agresywna mina.
PS.I jak można nie lubić Uruhy? Toż to Bóg Very Happy hehehehe
Powrót do góry Go down
kasiula
Stały gość na afterparty
kasiula


Liczba postów : 120
Join date : 06/06/2011
Age : 33
Skąd : Kraków

Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o avatarze?   Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Icon_minitimeSob Wrz 24, 2011 11:08 pm

Podoba mi się twój avatar chociaż nie ma na nim nikogo z j-rock to i tak mi się podoba. Uwielbiam róże w szczególności te niebieskie Very Happy
Powrót do góry Go down
Mideru
Staff
Mideru


Liczba postów : 167
Join date : 02/06/2011
Age : 26
Skąd : Świebodzice

Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o avatarze?   Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Icon_minitimeNie Wrz 25, 2011 3:54 pm

Och. Aoś. I kawałek klaty Aosia. Jedyne, co w avie tu nie fajne, to jego kształt. Jakoś tak płaskoi dziwnie... Ale zdjęcie cudnee...
Powrót do góry Go down
kasiula
Stały gość na afterparty
kasiula


Liczba postów : 120
Join date : 06/06/2011
Age : 33
Skąd : Kraków

Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o avatarze?   Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Icon_minitimeNie Wrz 25, 2011 9:47 pm

Wiem, wiem, ale już tu kiedyś pisałam, że niestety ale nie umiem zrobić inaczej. Nie wiem czemu albo się nie da albo ja jestem jakaś taka nieporadna. A co do twojego avka to mi się podoba. Jest dużo niebieskiego a to jeden z moich ulubionych kolorów:)
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o avatarze?   Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Icon_minitimeNie Wrz 25, 2011 10:01 pm

Kasiula, nie umiesz wyciąć kwadratowego kawałka ze zdjęcia, choćby w paintcie? XD Nie jest to specjalnie skomplikowane chyba... Zmniejszony do kwadratu nawet w takim rozmiarze wyglądałby lepiej. Poza tym jest ładny.
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o avatarze?   Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Icon_minitimeNie Wrz 25, 2011 11:18 pm

Nie wiem, kto to jest. Ale jestem w tym zdjęciu zakochana! Podoba mi się kolorystyka.
Taka żywa, ale jesienna. Akurat na wrzesień.
Niech zgadnę. To ktoś z Versailles/Kaya/Juka?
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o avatarze?   Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Icon_minitimePon Wrz 26, 2011 9:52 am

Czemu znowu mam mówić o Kyo?
Ciągniecie mnie za język, a jak się wygadam, Any mnie obedrze ze skóry! ;D
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o avatarze?   Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Icon_minitimePon Wrz 26, 2011 9:54 pm

Panna Ironia napisał:
Niech zgadnę. To ktoś z Versailles/Kaya/Juka?
Jasmine You, basista Versailles zmarły w 2009 roku. Tekst w podpisie jest najprawdopodobniej o nim.

Mun! Ładny, zgrywa się z kolorem nicka, a ja lubię, jak się avatar zgrywa z kolorem nicka XD I w tym kontekście nawet nie razi to, że mają skórę żółtą jak jakieś zombie. Czy coś w tym stylu. Właściwie to nie wiem, w jakim stanie trzeba być, żeby mieć taką skórę... No, mniejsza. Ładnie.
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
kasiula
Stały gość na afterparty
kasiula


Liczba postów : 120
Join date : 06/06/2011
Age : 33
Skąd : Kraków

Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o avatarze?   Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Icon_minitimePon Wrz 26, 2011 11:46 pm

Nie wiem czy coś widać, ale trochę zmieniłam swój avatar. Niestety inaczej się nie da bo za dużo ucina. A co do twojego avka to jest na prawdę ładny akurat pod obecną porę roku Happy
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o avatarze?   Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Icon_minitimeWto Wrz 27, 2011 12:20 am

Teraz jest dużo ładniej. Lepiej widać, co na nim jest XD
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o avatarze?   Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Icon_minitimeWto Wrz 27, 2011 10:25 pm

Hee, znów on. Swoją drogą, ja mam to szczęście trafiać na zespoły, któe się rozpadły/ktoś umarł. Zgadnij, kiedy zaczęłam słuchać Vidoll? Tydzień przed ogłoszeniem, że kończą działalność >.< Mój brat mi zagroził, że jak zostanie muzykiem i będę go słuchać, to mnie zabije.
Ładny, naprawdę. Siedzi mi ciągle w głowie.
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o avatarze?   Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Icon_minitimePią Wrz 30, 2011 10:55 pm

Tekst Twojego brata mnie zmiażdżył >DDDDDDD

Avatar masz świetny *w* Jego kolorystyka ładnie komponuje się z ramką tego pola, gdzie się pisze odpowiedź >DDD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Yuu
Drugi sektor
Yuu


Liczba postów : 32
Join date : 28/09/2011
Age : 25
Skąd : Warszawa

Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o avatarze?   Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Icon_minitimePią Wrz 30, 2011 10:58 pm

@Panna Ironia bardzo podoba mi się twój avek bardzo fajny Kyo Cute.Ja lubię swój z behemothem uwielbiam ich baaardzoooo Cute.Jaśminkiem widzę wszędzie i już mam tego po dziury w nosie,ale swoją drogą kolor ma ładny Happy
Powrót do góry Go down
http://japanexpo.mojeforum.net
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o avatarze?   Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Icon_minitimePią Wrz 30, 2011 11:01 pm

Kto jest na tym zdjęciu? O.o Mniejsza z tym, śliczny.

Mam brata pozdrowić? ;p

EDIT: To było do postu Ves.
Powrót do góry Go down
Yuu
Drugi sektor
Yuu


Liczba postów : 32
Join date : 28/09/2011
Age : 25
Skąd : Warszawa

Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o avatarze?   Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Icon_minitimePią Wrz 30, 2011 11:02 pm

ja mam behemotha szatan ze mnie XDDDD
Powrót do góry Go down
http://japanexpo.mojeforum.net
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o avatarze?   Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Icon_minitimePią Wrz 30, 2011 11:06 pm

To ja do Yuu:
Nic nie widać, taki sobie, fajnie to się tylko z tłem forum zlewa. Opinii co do mojego nie skomentuję, bo już od dawna wiem, że odnoszenie się do jakichkolwiek Twoich wypowiedzi to strata czasu i nerwów.
A co do Ironii, to jak Kyo nie uwielbiam, tak to zdjęcie jest całkiem fajne XD Żywe kolory i już się jakoś przyzwyczaiłam, ze widzę go pod Twoim nickiem ^ ^
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Yuu
Drugi sektor
Yuu


Liczba postów : 32
Join date : 28/09/2011
Age : 25
Skąd : Warszawa

Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o avatarze?   Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Icon_minitimePią Wrz 30, 2011 11:08 pm

ja tylko powiedziałam do ciebie że ładna kolorystyka ^n^ ale z jaśminkiem widzę dosyć często i trochę już mnie denerwuję bo na suficie mi zwisa jak otwieram oczka to motywuje mnie jego mordka do wstania xD Kyo kojarzy mi się z rzygami i będzie XD
Powrót do góry Go down
http://japanexpo.mojeforum.net
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o avatarze?   Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Icon_minitimePią Wrz 30, 2011 11:10 pm

To L.Joe z Teen Top *w*

Pozdrów i powiedz, że jest niesamowicie miły >DDD

Aaa, więc to behemoth... Twój avatar z kolei komponuje się z generalnie ogólnie tłem ^w^ ale słabo ich widać ;_; (Shadow, czuję więź telepatyczną >DDDDDDDD)
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o avatarze?   Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Icon_minitimePią Wrz 30, 2011 11:35 pm

teen top?
SUPA LUV!

słodki jest, myślałam, że to jakiś ulzzang ;D ma cudowne włosy i zdjęcie na ping ponga ;D
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Yuu
Drugi sektor
Yuu


Liczba postów : 32
Join date : 28/09/2011
Age : 25
Skąd : Warszawa

Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o avatarze?   Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Icon_minitimeSob Paź 01, 2011 12:22 am

wiem że słabo widać,trudno ale podoba mi się ten awatar.Behemoth nawet fajny jest (moim zdaniem oczywiście) nie mam nic do nich,podoba mi się muzyka.Jrocka wole bardziej Cute

@Vespergold bardzo fajny awek a mordeczka na mim też XD
Powrót do góry Go down
http://japanexpo.mojeforum.net
Sponsored content





Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o avatarze?   Co sądzisz o avatarze? - Page 14 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Co sądzisz o avatarze?
Powrót do góry 
Strona 14 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Co sądzisz o osobie?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Jednoręki bandyta-
Skocz do: