J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Życzenia

Go down 
+10
Rei-chan
Yuki-chan
Jeanne
Shadow
Mun
Aya
Chi
Haydi
Anya
Vespergold
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Aemillie
Członek zespołu
Aemillie


Liczba postów : 535
Join date : 27/02/2011
Age : 29
Skąd : Lubin

Życzenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 03, 2011 9:09 am

Sha~~dow! Wszystkiego najlepszego, żebyśmy sprawiali Ci jak najmniej problemów, żebyś nie musiała usuwać offtopów >No, a tak poza tym to udanego jrockowego życia, żebyś się dobrze bawiła i tu, i w domu, i na wszy~~stkich koncertach i w ogóle wszystkiego naj naj naj ;>>
Powrót do góry Go down
http://yenneferr.deviantart.com otaku-world-site.webnode.com
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Życzenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 03, 2011 7:08 pm

Ja również dołączam się do życzeń, wszystkiego najlepszego, Shadow, żeby wszystkie twoje fiki były tak wspaniałe jak te dotychczasowe, żebyś zawsze była z siebie zadowolona i żeby wszystko zawsze szło po twojej myśli^^
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Życzenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 03, 2011 9:05 pm

*daje Shadow dziwne pudełko*
Masz, w środku jest spełnienie wszystkich Twoim marzeń.
Ja Ci tylko życzę żebyś znalazła kluczyk. <3
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Życzenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 03, 2011 10:26 pm

a ja ci, Shadow, życzę po pierwsze koncertu Kayi w Polsce, najlepiej jakoś blisko i w ogóle żeby tych koncertów milion było. I Wersalkowych koncertów też.
żeby ci się dobrze żyło, żebyś znalazła ten kluczyk do Munowego pudełka. i zdrowia życzę, i szczęścia też i dużo głupich, zabawnych wpisów na j-blogach ;) i żeby ci się torty nie rozwalałby ani nie przewracały i przecież po prostu wszystkiego najlepszego <3
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Życzenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 03, 2011 11:57 pm

Jeeej, Shadow, życzę Ci dużo pieniędzy, żebyś nie musiała już się martwić jak zmotać kasę na płyty i koncerty, żebyś miała dużo papieru do zdjęć i tuszu, tak żeby nie selekcjonować co wydrukować a co nie, kluczyka do pudełka Mun też Ci życzę, mnóstwo Wena, kogoś, kto przepisywałby za Ciebie ficki i żebyś z dnia na dzień miała coraz mniej powodów do narzekania, o! I tradycyjnie, wszystkiego najlepszego ♥
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
pucchan
Pogo napierdalacz
pucchan


Liczba postów : 96
Join date : 07/08/2010
Age : 30
Skąd : Warszawa

Życzenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 2 Icon_minitimePią Mar 04, 2011 5:29 pm

Wiem, że się spóźniłam, nie mogłam wczoraj się dostać do komputera *poszłam na koncert, czyżby życzenia zaczęły się spełniać? xD* - w każdym razie, Shadow, wszystkieeego co najlepsze, dużo zdrowia, bo to najważniejsze, miłości i kasy 8D I żeby ten 18ty rok był dla Ciebie wspaniały i wyjątkowy, bo w końcu tylko raz ma się 18 lat ^^
Powrót do góry Go down
http://lastfm.pl/user/pucchans
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Życzenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 2 Icon_minitimePią Mar 04, 2011 11:04 pm

*stawia wszystkim tort*
Dziękuję bardzo, bardzo serdecznie wszystkim i każdemu z osobna! *^^*
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Aemillie
Członek zespołu
Aemillie


Liczba postów : 535
Join date : 27/02/2011
Age : 29
Skąd : Lubin

Życzenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 28, 2011 7:40 pm

A ja chcę pożyczyć Rei-chan wszystkiego najlepszego, jrockowego i w ogóle najnaj
Powrót do góry Go down
http://yenneferr.deviantart.com otaku-world-site.webnode.com
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Życzenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 28, 2011 7:58 pm

Dziękuję bardzo!
Miło, że komuś chce się napisać te kilka słów, po których naprawdę robi się tak przyjemnie^^ *rozdaje lizaki*

Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Życzenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 28, 2011 8:21 pm

hapy bedaj to ju. hapu bedaj tu ju *śpiewa na wzór arisu*
wszystkiego j-rockowego!
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Życzenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 28, 2011 8:46 pm

Dziękuję!*^^*
Aż mi się przypomniał i moment wręczania tortu Naosiowi i tort dla Hirosia w tym programie, co Any linka do PV dała^^
*daje lizaka^^*
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Życzenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 28, 2011 9:22 pm

haaaaapy beeeeedaj, diiiiir Reeeeei-chaaaaaaaaan *śpiewa na wzór Mun i arisu i przynosi tort*
wszystkie najlepszego, najreiowego, najbasowego, najrockowszego, najcudowniejszego, kasy, dobrych jrockowych dup, dużo koncertów i w ogóle <3
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Życzenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 28, 2011 10:08 pm

Kurde, miałam wczoraj napisać od razu po północy, ale nie chciałam dawać dwóch postów pod rząd XD Tak czy inaczej, wszystkiego najlepszego, Rei-chan! <33 Dużo zdrowia, dużo szczęścia, wiary w siebie, jednego jrockowego koncertu za drugim, weny twórczej i w ogóle spełnienia marzeń *^^*
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Życzenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 28, 2011 10:20 pm

Reeeeeeeeei! ♥ Wszystkiego najlepszego, mnóstwa Japońców, Koreańców, Chińców i Tajwańców, mnóstwa zajebistych koncertów, mnóstwa powodów do zacieszu i w ogóle, no ♥ Nie umiem składać życzeń, wybacz : c *dołącza się do chórku*
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Życzenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 28, 2011 10:40 pm

Rei, wszystkiego najlepszego, j-rockowego, dużo szczęścia, radości, pięknych chwil, spełnienia marzeń i w ogóle wszystkiego czego sobie życzysz~<3
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Życzenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 29, 2011 5:05 pm

*macha łapkami z zacieszem z chórku a'la arisu*

Dziemkujem wszystkim za życzenia, nigdy mi chyba tak dużo osób nie życzyło takich fajnych i trafionych rzeczy xD
To jedne z najwspanialszych urodzin ever, prezentem był laptop i zgoda na Dira, plus wasze życzenia, jestem przeszczęśliwa<333
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Życzenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 28, 2011 1:49 am

Wszystkiego najlepszego, Yuki!
Życzę Ci spełnienia marzeń, ale jednocześnie tego, żebyś zawsze miała coś, o czym możesz marzyć. Życzę Ci też spełnienia w życiu, celu, do którego będziesz mogła dążyć i który, jestem pewna, pewnego dnia osiągniesz. Życzę poznania tej jednej jedynej osoby, która sprawi, że będziesz się czuć jak najwspanialsza osoba pod Słońcem i która nigdy nie pozwoli Ci zapomnieć o Twoich wszystkich zaletach, a wady nie będą miały dla niej żadnego znaczenia. No i życzę Ci jeszcze tego, byś nigdy, ale to nigdy, nie zważając na popełnione błędy, nie żałowała żadnej decyzji, którą podjęłaś i niczego, co zrobiłaś w całym swoim życiu.
No i dorzucę Ci jeszcze w życzeniach Kanona, a co, niech zrobi ci gromadkę dzieci i dobrze się tobą opiekuje!Cute
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Życzenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 28, 2011 6:11 pm

Dziękuję Ci, Rei <333 *ściska Hiro tak, że mu oczka prawie wypadają*
To najpiękniejsze życzenia jakie dzisiaj dostałam. Wzruszyły mnie ^ ^
Sądzę, że po tych kilku życzeniach jakie mi złożono Kanon bez wąpienia zostanie moim mężem xD
Dziękuję, Rei..
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Życzenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 28, 2011 9:10 pm

YUKI! Życzę Ci tradycyjnie wszystkiego najlepszego, żeby uśmiech nie schodził Ci z twarzy i żeby był to uśmiech niewymuszony, radosny i taki puci-puci, a co za tym idzie żebyś miała mnóstwo powodów do takiego uśmiechu właśnie, życzę Ci też żeby każdy dzień przynosił Ci wspaniałe wspomnienia, takie, o których myślenie będzie powodowało przyjemnie ciepło w sercu, no i żeby Twoje życie i egzystencja same w sobie były tak zajebiste, że sama sobie będziesz zazdrościć, że jesteś sobą ♥ A z takich bardziej materialnych rzeczy to biletów na koncerty, kasy na koncerty i generalnie kasy, bo kasy nigdy za wiele >D
Kanona też Ci życzę, żeby w całej swojej kanonowatości był całkowicie Twój ♥
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Życzenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 29, 2011 5:34 pm

Yuki! Tak długo wczoraj myślałam, co napisać, żeby nie powtarzać po Rei-chan i Ves, że w końcu nic nie napisałam na czas, przepraszam x__x
Także nieco spóźnione, ale z całego serca WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO <33 Dużo zdrowia, dużo szczęścia, sukcesów we wszystkim, czego się podejmiesz, żebyś codziennie z uśmiechem wstawała i z uśmiechem zasypiała, a każdy dzień przynosił Ci masę pozytywnych uczuć, żebyś zapomniała co to łzy, spotykała wyłącznie życzliwych ludzi, którzy będą przy Tobie zawsze, gdy tego potrzebujesz i zawsze wyciągną do Ciebie rękę i w ogóle żeby Twoje życie było takie piękne, jak tylko może być <3 Plus: wielu koncertów, na których znowu się spotkamy ^ ^, wielu radości z ulubionych jrockowców, żeby wszystko co wydadzą zawsze było zachwycające i wiele weny twórczej, żebyś znowu pochwaliła się nam jakimś swoim tworem ^ ^
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Życzenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 2 Icon_minitimePon Maj 30, 2011 12:44 am

ojeeej, a ja oczywiście weszłam, powiedziałam sobie 'nie zapomnij!' i zapomniałam D:

wybacz Yuki, że spóźnione, ale lepiej późno niż wcale <3 wszystkiego NAJ NAJ NAJ NAJ NAJLEPSZEGO, Kanona i Tosi, Kanona na własność, Tosi tylko po części, samych dobrych ludzi, którzy nie będą chcieli wykorzystać twojej uprzejmości, wielu koncertów, na których się zjawisz, lizaków, cukierków i w ogóle samych słodkości, prawdziwego D-mana bez lasera w oku, i w ogóle dużo śmiechu, uśmiechu, szczęścia, zdrowia i żeby wszystko było pięknie ładnie i tak jak trzeba <3
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Życzenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 2 Icon_minitimeWto Maj 31, 2011 10:04 pm

Ojeeej, dziękuję wam ślicznie. Przepraszam, że tak późno, ale jakoś tak przestałam wchodzić na wszelkie fora, bo nie wiem co miałabym robić ^ ^
Sama nie wiem w sumie co miałabym napisać. Zabawne, ze najwspanialsze życzenia dostałam do was, kiedy moi samozwańczy przyjaciele zdobyli się tylko na "wszystkiego najlepszego" i olali mnie w czwartek gdy zapraszałam ich na lody ^ ^
Dziękuję, dziękuję, dziękuję. Jesteście wspaniałe ^ ^
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Życzenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 18, 2011 12:07 am

Muuuuuuuuuuuuuuuuun~, wszysktiego najlepszego! Zdrowia, bo bez zdrowia moje dalsze życzenia będą miały nikłą szansę ziszczenia, szczęścia (bo na Titanicu przecież wszyscy byli zdrowi) i:
- ażeby miłość Twojego życia wpadła do/na Ciebie, albo Ty do/na niego, żeby Wasza miłość kiełkowała, kiełowała, kiełkowała i żeby były z tego dzieci,
- co się łączy z powyższym, życzę Ci Hongstara w pokoju,
- KONCERTÓW ulubionych zespołów, miejsca w pierwszym rzędzie, wjadomczi, eye-contact, te sprawy xD
- kasy, mnóstwa kasy, kupy kasy, żeby nigy nie brakowało kasy, żebyś wręcz z kasą nie miała co robić,
- mnóstwa szczęśliwych chwil, z osobami, które są dla Ciebie ważne i które będą dla Ciebie ważne, zero nieporozumień, zero stresów i w ogóle,
- generalnie, żebyś prowadziła miłe zycie, tak jak chcesz, z kim chcesz, gdzie chcesz, żeby wszystkie Twoje przysżłościowe plany zakończyły się powodzeniem, żebyś miała więcej powodów do bycia dumną z siebie,
- dobrych imprez,mocnych imprez, zajebistych imprez,
- SPEŁNIENIA MARZEŃ, ale nie wszystkich, bo życie bez marzeń byłoby smutne,
- mnóstwa momentów, w których zatrzymując się na chwilę pomyślisz "jestem najszczęśliwą osobą na świecie",
- może się powtarzam, ale szczęścia, takiego tró szczęsliwego, namacalnego i nie, takiego, że aż by się z Ciebie wylewało, żebyś tak nim promieniowała, że ludzie na ulicy też by się uśmiechali >D

I JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! ♥ ♥ ♥

I w ogóle... MUN! TERAZ JESTEŚ NA LEGALU! xD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Życzenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 18, 2011 8:25 pm

Przepraszam, ze dopiero dzisiaj, ale wczoraj miałam wieczorem problemy z netem, a wcześniej nie zauważyłam>.<

Także...
życzę ci samych najwspanialszych chwil w życiu, żebyś na pytanie "jakie jest twoje najszczęśliwsze wspomnienie" nie potrafiła odpowiedzieć jednym zdaniem, tylko żebyś miała materiał na grubą książkę co najmniej.
Życzę ci, żebyś miała z kim to szczęście dzielić, niezależnie, czy będzie to chłopak, dziewczyna mąż, żona, kochanek, czy kochanka(xD), przyjaciel albo przyjaciółka. I żeby oni dzielili się z tobą swoim szczęściem.
Całkowicie jasne jest to, że życzę ci mnóstwa koncertów, tras koncertowych tuż pod twoim domem, konwentów, nowych albumów, imprez, popijaw, orgii i masowych gwałtów i ogólnie wszystkiego w tym stylu, bo życie jest za krótkie, żeby zapominać o takich drobnych(albo i wielkich^^) przyjemnościach.
Życzę ci małej ilości obowiązków w przyszłości(xD), przyjemnej pracy, łatwości w spełnianiu swoich marzeń, możliwości oddawania się swoim pasjom całą sobą i wyluzowanego podejścia do życia, nawet po czterdziestce. No i żeby cię kryzys wieku średniego dopadł dopiero po śmierci xD

Wszystkiego najlepszego!Cute
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Życzenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 18, 2011 10:00 pm

Ja też znowu spóźniona, ale podpisuję się pod życzeniami Ves i Rei, chyba nic więcej do dodania już tu nie ma, wszystkiego najlepszego! ♥
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Sponsored content





Życzenia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Życzenia
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Graciarnia-
Skocz do: