J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pytania i odpowiedzi

Go down 
+7
Shadow
Chi
Anya
Mion
Mun
Hizu - san!
Haydi
11 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Haydi
Organizator J-rock Festival
Haydi


Liczba postów : 315
Join date : 04/05/2010
Age : 28

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi Icon_minitimeSob Maj 08, 2010 1:09 am

Jeżeli taki temat już powstał, to możecie go śmiało usunąć, albo przenieść w inne miejsce. To wydawało mi się najodpowieniejsze.

Mam pytanie, może trochę głupie, ale po prostu muszę znać na nie odpowiedź. Prawdopodobnie nie będziecie wiedzieć, ale zawsze możecie mi coś zasugerować.

Jakiego koloru Kyo może mieć włosy łonowe? xd
Pewnie takiego, jaki ma naturalny. Ale jaki na naturalny?!

Proszę, pomóżcie!
Powrót do góry Go down
Hizu - san!
Stały gość na afterparty
Hizu - san!


Liczba postów : 112
Join date : 24/02/2010
Skąd : Wrocław

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi Icon_minitimeSob Maj 08, 2010 1:56 am

:onishock:

Haydi, zabiłaś mnie tym pytaniem! xD xD xD xD xD xD xD xD xD

OMG! xD

Wiesz nie wiem czy znajdzie się tu ktoś kto jednoznacznie odpowie ci na to pytanie...ja osobiście obstawiałam czerń;D
Jeśli jest "pełnokrwistym" Azjatą (a podejrzewam że jest;p ) jego naturalnym kolorem włosów jest czarny tak więc sądzę, że i "TAM" też ma włosy w podobnym odcieniu xD xD

Nooooo chyba, że je sobie farbuje;D
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi Icon_minitimeSob Maj 08, 2010 2:38 am

Z tego co wieeem *zerka na Any bojąc się popełnić gafę* to naturalnym kolorem Kyo jest bardzo, bardzo, bardzo ciemny brąz. Taki prawie czarny, jednak nie do końca. Podejrzewam, że takie też ma włosy łonowe...
Jeśli farbuje, to spodziewałabym się np niebieskiego... xD
Heeeeey, a może się depiluje? *dostaje od Any poduszka w głowę* Dobra już więcej nie będę snuła dziwnych teorii... Idę spać.
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Haydi
Organizator J-rock Festival
Haydi


Liczba postów : 315
Join date : 04/05/2010
Age : 28

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi Icon_minitimeSob Maj 08, 2010 10:05 am

Dziękuję, kochane =*
Tak też sądziłam, że to raczej ciemny jest. Ale zmyliło mnie, że jak on nie ma żadnej zrobionej fryzury, to często chodzi w bląd.
Jeszcze raz dziękuję i wracam do pisana *bójcie się. już niedługo*
Powrót do góry Go down
Mion
Strefa VIP



Liczba postów : 43
Join date : 27/05/2010
Age : 32

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi Icon_minitimeCzw Maj 27, 2010 11:46 pm

Myślę, że farbuje sobie je na różowo i depiluje w serduszko (:

A jeśli chodzi o kolor naturalny, to nie musi być wcale tak, że włosy na ciele ma się takiego samego koloru jak włosy na łebku XD
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi Icon_minitimeCzw Maj 27, 2010 11:57 pm

Proponuję wysłać fanmaila z zapytaniem? xD
Napisz, że ta wiedza jest Ci niezbędna do kupna ich następnej płyty... xD
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Haydi
Organizator J-rock Festival
Haydi


Liczba postów : 315
Join date : 04/05/2010
Age : 28

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi Icon_minitimePią Maj 28, 2010 12:32 am

Bueheheh xDDDD Ok, podajcie mi tylko maila, to zaraz napiszę. Merlinie, chciałabym widzieć ich miny! Czytają sobie spokojnie nudne wiadomości od fanów, a tu nagle xD
Właśnie przypomniały mi się "Miłosne perypetie" Ai. Jak Draco ściąga z tego nieszczęsnego mydła czarny włos, myśli, że to Rona, i dochodzi do wniosku, że wszyscy Weasley'owie się farbują. xDDD
Powrót do góry Go down
Mion
Strefa VIP



Liczba postów : 43
Join date : 27/05/2010
Age : 32

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi Icon_minitimePią Maj 28, 2010 9:21 am

hm.. mejl-cian?

"Cześć Kyo-chan~! Kocham Cie nad życie! Jestem Twoją największą fanką! Wiem o tobie prawie wszystko! Kocham Cie! Kocham Cie! Kocham Cie~!
Jesteś taki kochany, taki cudowny, taki kawaii!
Ale mam problem i liczę na to, że pomożesz mi go rozwiązać.
Mianowicie całe dnie spędzam na zastanawianiu się, jakiego koloru są Twoje Łoniaki. Przez to nie mogę się skupić na jakiejkolwiek czynności! To jest bardzo ważne pytanie! Jest to wiedza niezbędna mi do życia! Proszę, powiedz mi! Tylko Ty możesz to zrobić! Pomóż mi~! Pliiiss!

PS. Odpisz błagam!
PS. 2 Przesyłam Ci kawaii stringi, które kupiłam specjalnie z myślą o Tobie~
PS. 3 A ta różowa golarka jest dla Kao-chan~

Twoja Przyszła Żona"

może być :3?
Powrót do góry Go down
Haydi
Organizator J-rock Festival
Haydi


Liczba postów : 315
Join date : 04/05/2010
Age : 28

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi Icon_minitimePią Maj 28, 2010 2:01 pm

Może xD
Dodam jeszcze tylko Ps4: "Jeśli się tego nie dowiem, nie kupię już żadnej waszej płyty, a moje koleżanki postąpią tak samo." I Ps5: "To wcale nie jest szantaż".
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi Icon_minitimePią Maj 28, 2010 4:04 pm

chciałabym przypomnieć, że ponoć Kyo nie czytuje listów od fanów xDDDD także moja znajoma wysyłała list do ogólnie Dira ale głównie Kyo na maila Kaoru xDDD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Haydi
Organizator J-rock Festival
Haydi


Liczba postów : 315
Join date : 04/05/2010
Age : 28

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi Icon_minitimePią Maj 28, 2010 4:23 pm

Przecież nie wyślemy tego maila xD Chociaż byłoby ciekawie.
Powrót do góry Go down
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi Icon_minitimePią Maj 28, 2010 4:26 pm

To byłoby zabawne xdd
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi Icon_minitimePią Maj 28, 2010 4:32 pm

czemu nie? wyślijmy xDDD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Mion
Strefa VIP



Liczba postów : 43
Join date : 27/05/2010
Age : 32

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi Icon_minitimePią Maj 28, 2010 11:29 pm

Kyo: Shocked *pożar*
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 2:18 am

Wyślijmy, ale zbierzmy się całą grupą (najlepiej załóżmy oddzielny temat) i napiszmy takiego meeeeeeeeeeeeeeega długiego epistoła komediowego. Lekko sarkastycznego.
Pozadawajmy w nim rożne pytania, ale nastawmy się głownie na rozbawienie zespołu. Będzie śmiesznie. xD
Co myślicie?
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 11:51 am

jak już mówiłam, jestem bardzo bardzo za xD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 11:54 am

Też się przyłącze xdd
Powrót do góry Go down
Mion
Strefa VIP



Liczba postów : 43
Join date : 27/05/2010
Age : 32

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 2:39 pm

I wyślijmy to xD. Mam na to faze (:
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 2:47 pm

AHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA xDDD
przydałoby mu się xD

jakieś propozycje co do treści listu?
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 2:50 pm

Mion, zabiłaś mnie tym *nie żyje* xdd
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 4:51 pm

Dziewczęta nie tutaj! Ten temat zostawiamy na pytania i odpowiedzi i przenosimy się tutaj, o! xD
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi Icon_minitimeNie Cze 27, 2010 10:45 pm

To ja mam pytanie XD
NIE CHCE KTOŚ MOŻE JAKIEJŚ PŁYTY Z CDJAPAN?
Zamawiam akurat z dwoma innymi koleżankami i poszukujemy kogoś do spółki. Warto, bo na CDJapan są akurat przeceny i niektóre płyty można kupić o 70% taniej, sama biorę singiel Acid Black Cherry za jedyne 26zł :3 Koszt przesyłki po rozłożeniu na cztery osoby wynosi około 25zł + 10zł, żeby koleżanka mogła potem to wszystko porozsyłać~~ Sprawa jest PILNA, bo chciałybyśmy to jeszcze w tym miesiącu zamówić. Polecam, druga taka okazja może się prędko nie trafić XDDD

Strona CDJapan
Płyty przecenione
Przelicznik walut
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi Icon_minitimeCzw Lut 24, 2011 10:39 pm

Ten temat wydaje mi się odpowiedni. Potrzebuję pomocy *krztusi się ze śmiechu*. Moja mama chce żebym pobrała jej dyskografię SHINee, a nie mam kompletnie czasu by gmerać w internecie. Więc moje pytanie: Znacie jakieś strony, z których szybko i bezproblemowo będę mogła pobrać CAŁĄ ich dyskografię?
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi Icon_minitimePią Lut 25, 2011 7:46 pm

SHINee? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Służę pomocą xD
Lucifer (album)
The SHINee world (album)
Replay (the first mini album)
Romeo (mini album)
Year of us (mini album)
Gome gome, wczesniej nie widziałam, że napisałaś ^o^"
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi Icon_minitimePią Lut 25, 2011 8:03 pm

Nie jestem zła :)
Arigatooo, teraz w spokoju będziemy z mamą słuchać "tych ślicznych" ^ ^
I jeszcze jakby ktoś mógł podać mi linki do teledysków, na których są "starsi". Nie wiem jak to ująć. Mniej więcej w tym wieku co nakręcili PV do Lucifer i Hello?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pytania i odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pytania i odpowiedzi
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Kącik pseudo-pomocy-
Skocz do: