J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 J-rock vs Rodziciele

Go down 
+21
Chibilice.
Lynka
Hiroki
mayuta
Oreiteia
Panna Ironia
Rei-chan
pucchan
Serpensja
Shadow
Haydi
Anya
hiyume
megumi
Chi
Aya
Vespergold
Nataku
Pomidor
Yuki-chan
Mun
25 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

J-rock vs Rodziciele - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: J-rock vs Rodziciele   J-rock vs Rodziciele - Page 3 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 8:20 pm

Generalnie to nie masz do czego tęsknić.
Paskudne są te nałogi. ^^
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

J-rock vs Rodziciele - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: J-rock vs Rodziciele   J-rock vs Rodziciele - Page 3 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 8:29 pm

Bardzo paskudne^^
Ale nie mam zamiaru się tym jakoś bardzo martwić, dopóki mogę bez żadnego problemu wytrzymać bez tego przez nieokreślony okres czasu...
I tak nie zabiją mnie papierosyxD
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

J-rock vs Rodziciele - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: J-rock vs Rodziciele   J-rock vs Rodziciele - Page 3 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 8:35 pm

Zabiją Twoją kieszeń. To jest pewne.
Szczególnie jeśli będziesz palić dobre szlugi.
Jak dla mnie, wydawanie 12,96 na paczkę Black Devili, to trochę drogo... ale cóż począć...? Kiedy ja je tak lubię <3
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

J-rock vs Rodziciele - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: J-rock vs Rodziciele   J-rock vs Rodziciele - Page 3 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 8:41 pm

Jak mówiłam, to do tej pory zawsze żerowałam na koledze^^
Chciałabym mieszkać w okolicy, w której mogłabym sobie po prostu wyjść z domu bez pytania o godzinę powrotu i cel, spotkać jakiegoś pierwszego lepszego pijaczka i namówić, żeby mi kupił paczkę...
A ja akurat mieszkam między centrum handlowym a cmentarzem, koło mnie blok z placem zabaw dla dzieci i zero meneli...


I rodzice nie byliby zachwyceni słysząc np., że chciałabym sobie pójść na cmentarz pochodzić po ciemku^^ A wielokrotnie miałam ochotę...
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

J-rock vs Rodziciele - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: J-rock vs Rodziciele   J-rock vs Rodziciele - Page 3 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 8:51 pm

Każda okolica jest dobra. Wystarczy się zakręcić. ;D
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

J-rock vs Rodziciele - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: J-rock vs Rodziciele   J-rock vs Rodziciele - Page 3 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 9:20 pm

A ja jestem z siebie dumna, bo nie palę, nie piję, nie zażywam narkotyków. Moim jedynym nałogiem jest internet i książki ^ ^

Ja mam cmentarz przed swoją szkołą, i jakoś ten widok mnie strasznie "podnieca", a zarazem przygnębia. Ciekawe ilu ludzi w naszej szkole wykończyli tym widokiem....
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

J-rock vs Rodziciele - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: J-rock vs Rodziciele   J-rock vs Rodziciele - Page 3 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 9:31 pm

Cytat :
Ja mam cmentarz przed swoją szkołą, i jakoś ten widok mnie strasznie "podnieca", a zarazem przygnębia. Ciekawe ilu ludzi w naszej szkole wykończyli tym widokiem....

u nas jedno liceum ma widok na cmentarz. właściwie, z niektórych sal go widać. a szkoła jest na kompletnym zadupiu. lovely.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

J-rock vs Rodziciele - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: J-rock vs Rodziciele   J-rock vs Rodziciele - Page 3 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 9:32 pm

U nas na górce, ponoć kiedyś to był szpital. Ludzie mieli fajną wizję przyszłości jaka ich czeka.
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

J-rock vs Rodziciele - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: J-rock vs Rodziciele   J-rock vs Rodziciele - Page 3 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 9:33 pm

czzzzzzzzzzzzzad.
mnie tylko ciągle prawie zamykają na cmentarzu >.<
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

J-rock vs Rodziciele - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: J-rock vs Rodziciele   J-rock vs Rodziciele - Page 3 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 9:34 pm

Aż tak źle wyglądasz?

Gomen, źle ujęłam. Czy w jakikolwiek sposób przypominasz zombie?
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

J-rock vs Rodziciele - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: J-rock vs Rodziciele   J-rock vs Rodziciele - Page 3 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 9:51 pm

Nie. Przez nieuwagę ochrony.
Bo zdarza mi się tam bywać wieczorami... ^^
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

J-rock vs Rodziciele - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: J-rock vs Rodziciele   J-rock vs Rodziciele - Page 3 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 9:54 pm

ehhh...
Ile ja bym dała, żeby móc sobie późnym wieczorkiem bezkarnie po cmentarzu chodzić...
Chociaż dużo przyjemniej byłoby na jakimś starym, małym i zapuszczonym, bo ja mieszkam koło centralnego...
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

J-rock vs Rodziciele - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: J-rock vs Rodziciele   J-rock vs Rodziciele - Page 3 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 11:02 pm

no ja mam dość blisko do drugiego co do wielkości cmentarza we Wrocławiu...
sooooł. bywam tam jak chcę pomyśleć. ^^
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

J-rock vs Rodziciele - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: J-rock vs Rodziciele   J-rock vs Rodziciele - Page 3 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 11:41 pm

Ja ostatnio byłam na cmentarzu, kiedy spotkałam się z kolegą z podstawówki i poszliśmy na przechadzkę^^ ("Spacer" nie brzmi dobrze w tym kontekście^^)
Ale wyszliśmy z niego zanim się zdążyło ciemno zrobić, więc...

EDIT:Zapomniałam, że trochę inaczej wygląda format tekstu...>.<


Ostatnio zmieniony przez Rei-chan dnia Pią Lut 11, 2011 12:27 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

J-rock vs Rodziciele - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: J-rock vs Rodziciele   J-rock vs Rodziciele - Page 3 Icon_minitimePią Lut 11, 2011 12:00 am

Eeee tam. Brzmi nieźle. ;D
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

J-rock vs Rodziciele - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: J-rock vs Rodziciele   J-rock vs Rodziciele - Page 3 Icon_minitimePią Lut 11, 2011 12:29 am

Chodzi raczej o to, że mi się "spacer" kojarzy albo z wyjściem na plac zabaw z mamusią w wieku lat trzech, albo spacerem z jakimś romantycznym podtekstem. a to po prostu... kumpel.


I co z tego, że mi się podoba/podobał, nie?>.<
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

J-rock vs Rodziciele - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: J-rock vs Rodziciele   J-rock vs Rodziciele - Page 3 Icon_minitimePią Lut 11, 2011 12:32 am

Jak dla mnie spacer jest wyjściem z punktu A i pieszym dotarciem do punktu B. ;D
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

J-rock vs Rodziciele - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: J-rock vs Rodziciele   J-rock vs Rodziciele - Page 3 Icon_minitimePią Lut 11, 2011 12:40 am

no bo tym tak naprawdę jest, to tylko ja się doszukuję we wszystkim drugiego dna i podtekstu...
Wiesz, że od czasu przeczytania Własnego scenariusza aw, nie mogę powiedzieć słowa "pałeczki" bez wybuchnięcia śmiechem i pomyślenia o co najmniej pięciu zboczonych rzeczach naraz?
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

J-rock vs Rodziciele - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: J-rock vs Rodziciele   J-rock vs Rodziciele - Page 3 Icon_minitimePią Lut 11, 2011 12:43 am

Cytat :
Wiesz, że od czasu przeczytania Własnego scenariusza aw, nie mogę powiedzieć słowa "pałeczki" bez wybuchnięcia śmiechem i pomyślenia o co najmniej pięciu zboczonych rzeczach naraz?
BŁAGAM NIE!
*wizja przedostała się do głowy*
fuck. pałeczki. złe skojarzenia z pałeczkami właśnie się zaczęły.

spacery są świetne i mają taką definicję, jaką podała Mun :D
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

J-rock vs Rodziciele - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: J-rock vs Rodziciele   J-rock vs Rodziciele - Page 3 Icon_minitimePią Lut 11, 2011 12:52 am

e tam. pałeczki to pałeczki. właśnie nie jednymi bawię ;D
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

J-rock vs Rodziciele - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: J-rock vs Rodziciele   J-rock vs Rodziciele - Page 3 Icon_minitimePią Lut 11, 2011 12:56 am

Cytat :
Cytat:
Wiesz, że od czasu przeczytania Własnego scenariusza aw, nie mogę powiedzieć słowa "pałeczki" bez wybuchnięcia śmiechem i pomyślenia o co najmniej pięciu zboczonych rzeczach naraz?

BŁAGAM NIE!
*wizja przedostała się do głowy*
Czytałaś Własny scenariusz? Tam jedną wizję z pałeczkami masz gotową. A nawet chyba dwie^^

Kiedy jem pałeczkami, to jeszcze nie jest tak źle, gorzej na widok tych od perkusji i na dźwięk samego słowa...
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

J-rock vs Rodziciele - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: J-rock vs Rodziciele   J-rock vs Rodziciele - Page 3 Icon_minitimePią Lut 11, 2011 1:02 am

Cytat :
Czytałaś Własny scenariusz? Tam jedną wizję z pałeczkami masz gotową. A nawet chyba dwie^^
oczywiście, że czytałam, jakoś w tamtym tygodniu po raz pięćdziesiąty. i właśnie dlatego to jest takie zue o.O

pałeczki perkusyjne <3 a pałeczkami jeść nie umiem o.O
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

J-rock vs Rodziciele - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: J-rock vs Rodziciele   J-rock vs Rodziciele - Page 3 Icon_minitimePią Lut 11, 2011 1:09 am

To bardzo łatwe. Bierzesz i jesz. ^^
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

J-rock vs Rodziciele - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: J-rock vs Rodziciele   J-rock vs Rodziciele - Page 3 Icon_minitimePią Lut 11, 2011 2:01 am

Cytat :
Cytat:
Czytałaś Własny scenariusz? Tam jedną wizję z pałeczkami masz gotową. A nawet chyba dwie^^

oczywiście, że czytałam, jakoś w tamtym tygodniu po raz pięćdziesiąty. i właśnie dlatego to jest takie zue o.O
Ja też regularnie to czytam, doskonały przepis na poprawę humoru^^

Cytat :
a pałeczkami jeść nie umiem o.O
Ja nigdy nie jadłam, bo mi było głupio, bo myślałam, że nie umiem, a teraz po prostu biorę do ręki i mi się same układają. Tylko na razie mnie jeszcze ręka po jedzeniu boli, bo za bardzo napinam mięśnie dłoni... ale jest coraz lepiej^^

Moi rodzice ostatnio zaczęli na mnie jak na idiotkę patrzeć, kiedy jem pałeczkami chińszczyznę... No i już słyszałam kilka uwag pod tytułem "jak narozwalasz po stole ryż tymi pałeczkami, to więcej tym nie będziesz jeść"T_T
Zło...
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

J-rock vs Rodziciele - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: J-rock vs Rodziciele   J-rock vs Rodziciele - Page 3 Icon_minitimePią Lut 11, 2011 5:16 pm

Własny scenariusz to moje uzależnienie. Każdy tekst aw czytałam conajmniej dwa razy, ale ten... Boże. zUo.

A ja całkiem dobrze nimi jem. I nic nie rozwalam, nawet brata karmię. Poza tym mam upodobanie do ryżu, więc rodzice mają mnie po prostu dość.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





J-rock vs Rodziciele - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: J-rock vs Rodziciele   J-rock vs Rodziciele - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
J-rock vs Rodziciele
Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» J-Rock Fanservice
» World Cup of Rock
» ONE OK ROCK - Liar
» ONE OK ROCK - Answer is near
» V-ROCK DISNEY

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Myśli nieuczesane-
Skocz do: