J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Co sądzisz o osobie?

Go down 
+10
Panna Ironia
Chi
Haydi
Kuma
Gum
Aya
Vespergold
Mun
Pomidor
Anya
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Co sądzisz o osobie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o osobie?   Co sądzisz o osobie? - Page 2 Icon_minitimeCzw Gru 23, 2010 6:46 pm

nie mam zielonego pojęcia, jaka jest Panna Ironia, ale ma prze-cu-do-wnego Rukensa-Brzydusia w avatarze, i to jedno z moich naj zdjęć ostatnio, więc na pewno jest dobrym człowiekiem xD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Co sądzisz o osobie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o osobie?   Co sądzisz o osobie? - Page 2 Icon_minitimeCzw Gru 23, 2010 10:02 pm

Any to Any.
Jest wredną małpą.
Nie lubię jej. xP
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Co sądzisz o osobie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o osobie?   Co sądzisz o osobie? - Page 2 Icon_minitimePią Gru 24, 2010 12:42 am

Mun to Mun.
Jest wredną krową.
Nie lubię jej.

xPPP
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Co sądzisz o osobie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o osobie?   Co sądzisz o osobie? - Page 2 Icon_minitimePią Gru 24, 2010 1:00 am

MUUUUUUUUUUUUUUU-wiłam poważnie.
Nie lubię.
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Co sądzisz o osobie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o osobie?   Co sądzisz o osobie? - Page 2 Icon_minitimePią Gru 24, 2010 1:17 am

no wiesz co, tak mnie ranisz? ;<

Mun jest zła i niedobra ;<
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Co sądzisz o osobie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o osobie?   Co sądzisz o osobie? - Page 2 Icon_minitimePią Gru 24, 2010 1:19 am

Anya jest... nie znam jej, ale wydaje się być ciekawa. Ma poczucie humoru i... słucha gazet?
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Co sądzisz o osobie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o osobie?   Co sądzisz o osobie? - Page 2 Icon_minitimePon Lut 14, 2011 9:13 pm

Ironia jest nieufna i zamknięta w sobie, ale przyjemnie się z nią rozmawia. Nie znam jej, ale chciałabym poznać, bo ma podobne podejście do ludzi jak ja. Tylko że ja mam ostatnio poryty nastrój, to nie widać.
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Co sądzisz o osobie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o osobie?   Co sądzisz o osobie? - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 15, 2011 12:36 am

Rei wydaje mi się być osobą dość podobną do mnie, ale nie wie, że nigdy nie będę w stanie choćby jej polubić. Boję się jej, bo za łatwo mogłaby się zaangażować w znajomość z nią.
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Co sądzisz o osobie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o osobie?   Co sądzisz o osobie? - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 15, 2011 12:55 am

Ironia nie wie, że ja doskonale zdaję sobie z tego sprawę, bo zdążyłam to wyczytać między wersami jej wszystkich wypowiedzi. W niektórych nawet nie pomiędzy.
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Co sądzisz o osobie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o osobie?   Co sądzisz o osobie? - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 15, 2011 12:57 am

Rei wydaje się być trochę płochliwym zwierzątkiem, ale jest sympatyczna i myślę, że da się ją lubić.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Co sądzisz o osobie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o osobie?   Co sądzisz o osobie? - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 15, 2011 1:09 pm

Any jest miła, łatwo ją polubić, dba o porządek na naszym forum, jest psychofanką Kyo i Nao^^
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Co sądzisz o osobie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o osobie?   Co sądzisz o osobie? - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 15, 2011 6:47 pm

Rei... Rei uwielbia Reite, a zwłaszcza Reite umazianego krwią. Ma talent do tworzenia opowiadań. Wydaje się być trochę nieufna wobec ludzi, ale jak się potrzebuje pomocy to potrafi jej udzielić :)
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Co sądzisz o osobie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o osobie?   Co sądzisz o osobie? - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 15, 2011 6:54 pm

Yuki.
Yuki jest ufna, trochę naiwna i to jest w niej słodkie, ale przysparza jej problemów. Ma złe doświadczenia z ludźmi, bo wiele osób zraniło ją przez te cechy charakteru. Jest skromna, ale utalentowana plastycznie i naprawdę dobrze pisze:) jest jedną z milszych osób, jakie miałam okazję poznać choć trochę. Ma mnie przytulić na koncercie^^
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Co sądzisz o osobie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o osobie?   Co sądzisz o osobie? - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 17, 2011 2:00 am

Po tym, w jak straszny sposób Rei się przedstawiła, spodziewałam się nie wiadomo czego, ale w praktyce okazała się być osobą całkiem miłą i naprawdę dającą się lubić. Można z nią pogadać, wypowiada się z sensem i bardzo przyłożyła się do rozruszania forum ^^ Mam nadzieję, że pozna takie osoby, które zmienią jej podejście i sprawią, że będzie w stanie trochę bardziej ludziom zaufać.
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Co sądzisz o osobie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o osobie?   Co sądzisz o osobie? - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 17, 2011 2:18 am

Jest coś takiego w Shadow, co każe mi ją lubić. Niezaprzeczalnie jest to inteligencja i zwykła życiowa mądrość, myślę, że jakieś takie zdecydowanie. Lubię to wrażenie, że kiedy się wypowiada, jest pewna swoich słów. Może nawet to, że przez nią jakoś zwróciłam uwagę na tę stronę muzyki, którą wcześniej znałam, ale (dlaczego?) od siebie odsuwałam. Poza tym, Shadow jest po prostu sympatyczna i chyba zawsze radosna, trochę mi się kojarzy z małym słońcem ;)
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Co sądzisz o osobie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o osobie?   Co sądzisz o osobie? - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 17, 2011 5:11 pm

Any genialnie wywiązuje się z roli moderatora tego forum. Po jej wypowiedziach widać, że jest inteligentna i przede wszystkim zabwana. Jej rozmowa z Mun wywołała uśmiech na mojej twarzy, akurat tego dnia kiedy myślałam, że w ogóle nie uda mi się zrobić nic po za płaczem^^
Jest miła, wydaje mi się, że jak ktoś ma jakiś problem, udzieli mu pomocy (nie wiem, nigdy nie zwracałam się do niej z prośbą o pomoc)
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Co sądzisz o osobie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o osobie?   Co sądzisz o osobie? - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 17, 2011 11:23 pm

Dziękuję, Any! <3

Yuki sprawia bardzo pozytywne wrażenie. W jej postach jest coś takiego, że aż się przy czytaniu uśmiecham, wychodzi z nich osoba naprawdę bardzo miła, sympatyczna i otwarta na innych. Wspaniałe jest to, że mimo różnych nieprzyjemnych doświadczeń nadal wierzy w ludzi, w razie potrzeby jest gotowa przyjść im z pomocą, bardzo pozytywne odczucia wywołują też we mnie opisy jej kontaktów z mamą, co wśród młodzieży jest niestety dosyć rzadkie (większość tylko na swoich rodziców narzeka). Myślę, że zasługuje na to, by mieć wielu wspaniałych przyjaciół i byłoby fajnie, gdyby takich ludzi jak ona było na świecie więcej ^^
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Co sądzisz o osobie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o osobie?   Co sądzisz o osobie? - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 17, 2011 11:43 pm

Shadow jest dojrzała i posługuje się zapominanym w dzisiejszych czasach "narzędziem" zwanym rozsądek^^ W rozmowach opiera się na swoich doświadczeniach, konkretnych poglądach, swojej wiedzy, wszystkie jej wypowiedzi wydają się być przemyślane i na wysokim poziomie. Jest nieszablonowa, wychodzi poza schematy, co aj bardzo cenię w ludziach. Pisze wspaniałe fiki, które czyta się z uśmiechem na ustach i do tego błyskawicznie^^

Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Co sądzisz o osobie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o osobie?   Co sądzisz o osobie? - Page 2 Icon_minitimePią Lut 18, 2011 6:25 pm

Ojej, dziękuję Shadow <3 To miłe co napisałaś, naprawdę. Czuję, ze popłaczę się ze szczęścia. Dawno nie miałam okazji przeczytać o sobie tylu miłych słów :)

O Rei mogę dodać, że ma pesymistyczne podejście do niektórych spraw. Nie może dogadać się z rodzicami (nie martw się ja tak samo miałam z ojcem mojego brata ^ ^ Wtedy to wojny toczyła takie, jakich świat nie widział), ale ma swoją A. Która jest takim promykiem nadzieji w jej życiu i rozjaśnia mroczne zakamarki jej duszy :) To wspaniłe mieć taką przyjaciółkę i nie przejmuj się drobnymi sprzeczkami, jeżeli przyjaciele nie mają małych spięć podczas swojej znajomości, długo nie przetrwają :)
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Co sądzisz o osobie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o osobie?   Co sądzisz o osobie? - Page 2 Icon_minitimePią Lut 18, 2011 7:08 pm

Yuki (bo tak wolisz, mam rację?) przypomina mi coś, co już odeszło. Jej avatar mam na telefonie, przyszłany przez koleżankę, o której chcę zapomnieć. Może dlatego. Z niewiadomych przyczyn wydaje mi się być trochę naiwna i "za dobra". Życie dało jej kopa w dupę, ale może fakt, że nadal ufa ludziom jest taką jej siłą.
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Co sądzisz o osobie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o osobie?   Co sądzisz o osobie? - Page 2 Icon_minitimePią Lut 18, 2011 7:33 pm

Tak, wolę Yuki. Jeżeli za bardzo dołuje Cię mój avatar, zmienię go :) Sama wiem jak trudno czasem jest zapomnieć o kimś, kto miał duże znaczenie w życiu. Dlaczego "za dobra"? Nie uważam się za taką.

Ironia wydaje mi się osobą przepełnioną smutkiem, nie mającą łatwego życia. Chociaż ładnie się nam przedstawiła w "oi minna". Nie mogę wiele o niej powiedzieć, ale chciałabym lepiej ją poznać. Mam nadzieję, że jest miła. Lubi rysować, chciałabym zobaczyć jej prace :)
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Co sądzisz o osobie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o osobie?   Co sądzisz o osobie? - Page 2 Icon_minitimePią Lut 18, 2011 9:41 pm

Nie ma za co ^^
Dobroć nie jest negatywną cechą, więc nie powiedziałabym o Yuki, że jest za dobra. Świat na pewno byłby dużo lepszy, gdyby inni ludzie też mieli takie podejście jak ona, a nie zamykali w swoich skorupach. Widać, że Yuki bardzo liczy się z innymi i nie jest egoistką, co naprawdę bardzo się w tych czasach ceni ^^ A poza tym cały czas mam nadzieję, że doda na forum jakieś swoje ficki XDD
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Co sądzisz o osobie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o osobie?   Co sądzisz o osobie? - Page 2 Icon_minitimePią Lut 18, 2011 9:59 pm

Jeej, mam okazję napisać coś o Shadow ^ ^
A więc, Shadow jest osobą, która ma coś w sobie, że nie da się jej nie lubić. Wyczuwam w jej postach wiele optymizmu, zawsze to dodaje mi otuchy do końca dnia i przez kilka godzin następnego poranka.
Można powiedzieć, że jestem uzależniona od jej ficków, zawsze jak doda coś własnego (właśnie nowy fick, czy recenzję na temat jakiegoś zespołu, na razie są 2^^) oczy mi się świecą, jakbym dostała masę lizaków ^ ^
Jest miła, sympatyczna, to że jest inteligentna pisała Any, więc nie muszę tego dodawać.
I tak ładnie o mnie pisze... Jej, czuję się wtedy tak dowartościowana, jak za czasów gdy byłam niemowlakiem i wszyscy mówili mi, jaka to ja jestem śliczna xD
Ficka mogę wysłać Ci tak w bardziej ustronnym miejscu, trochę się boję pokazywać je publicznie. Zwłaszcza, że ktoś napisał, że nie przepada za fickami gdzie sytuacja bohaterów nie odzwierciedla rzeczywistości. I wzięłam sobie ostatnio to do serca i muszę mieć 100% pewności, ze komuś nie przeszkadza fak, że Kyo ma rybi ogon, a Toshiya jest czarownicą...
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Co sądzisz o osobie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o osobie?   Co sądzisz o osobie? - Page 2 Icon_minitimePią Lut 18, 2011 10:15 pm

Yuki...
Ja już chyba o Yuki pisałam, ale muszę jeszcze razxD
Yuki jest zbyt mało pewna siebie i trafia na złych ludzi. Zbyt mocno bierze sobie do serca krytykę innych i przez to np. nie chce nam wszystkim pokazać swoich bardzo dobrych fików.
Jest zbyt mało pewna siebie, a jest przecież śliczną, miłą i interesującą dziewczyną.
Jest osobą, która szybko zdobyła moją sympatię i mam ochotę zrobić krzywdę każdemu, kto sprawia, że jest nieszczęśliwa. Tym samym dołączyła do, do tej pory jednoosobowej, grupy ludzi, którzy wywołują we mnie te emocje.
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Co sądzisz o osobie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o osobie?   Co sądzisz o osobie? - Page 2 Icon_minitimeSro Mar 02, 2011 6:56 pm

Rei! Odkryłam, że bardzo ją polubiłam, nieważne jak się przed tym bronię. Odkryłam, że lubię widzieć jej nowe posty i czytać, co ma do powiedzenia. Jest miłą osobą, z problemami, ale jednocześnie dającą się lubić. Jest dość towarzyska, jeśli trafi na dobre towarzystwo (czyli mnie... nie no, żartuję).
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co sądzisz o osobie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o osobie?   Co sądzisz o osobie? - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Co sądzisz o osobie?
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Co sądzisz o avatarze?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Jednoręki bandyta-
Skocz do: