J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 [D] Zauważyłeś?

Go down 
+5
Kuma
Vespergold
Aya
Nu
Mun
9 posters
AutorWiadomość
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

[D] Zauważyłeś? Empty
PisanieTemat: [D] Zauważyłeś?   [D] Zauważyłeś? Icon_minitimeNie Mar 21, 2010 2:27 am

Tytuł: Zauważyłeś?
Autor: Mun
Beta: Brak. Z góry przepraszam, za to co się może trafić.
Fandom: The GazettE
Pairing: Ruki/Uruha
Ostrzeżenia: Jest późno, a ja nie dałam tego wcześniej nikomu do przeczytania, może więc powodować stałe urazy psychiczne i gwałcić poczucie estetyki.
Dłudość: drabble - 100 słów (bez tytułu)


Zauważyłeś?


Gdy człowiek jest pijany, wszystko kręci się, nie zwracając uwagi na twoje sprzeciwy, zauważyłeś, Ruki? Ta cała karuzela uczuć, zauważyłeś? Co jest białe, co czarne, a co niebieskie? Może ktoś powinien nas wreszcie nauczyć jak żyć... Choć może lepiej nie. O! Świat znowu zamigotał, zauważyłeś, Ruki? A to nie jest przecież tak do końca złe, prawda? Nie może być, bo ja nie umiem już przestać... Znów idzie wiosna, zauważyłeś, Ruki? Niedługo zakwitną wiśnie. Jesteś jak wiosna, a ja... Chyba cię kocham, wiesz?

- Powinieneś przestać pić - szepczesz.

Wszystko wiruje. Powiedziałem to wreszcie na głos?

Kocham cię. Zauważyłeś, Ruki?


Ostatnio zmieniony przez Mun dnia Wto Maj 10, 2011 4:29 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Nu
V.I.P.
Nu


Liczba postów : 4
Join date : 05/04/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław

[D] Zauważyłeś? Empty
PisanieTemat: Re: [D] Zauważyłeś?   [D] Zauważyłeś? Icon_minitimePon Kwi 05, 2010 3:13 pm

Dlaczego? W sensie ogólnym, nie jakoś konkretnie.
Jest fajowe, ale za dużo alkoholu. Mogłoby go wcale nie być. Ale wtedy nic by z tego tekstu nie zostało. Więc może jednak alkohol był konieczny. Ale i tak nie popieram doprawiania każdego lukrowanego ficka odrobiną czegoś mocniejszego. O.
Napisz kontynuację. Ale tym razem w drugiej wersji stylowej, żeby był pełen przekrój.
Dlaczego użyłaś "niebieskiego"? Chociaż nie jest tak źle, mogłaś napisać "błękitny". Ale fiolet dużo lepiej pasowałby do wystroju forum. Nic to, że chodzi o słowa, nie kolory.
Nigdy nie zrozumiem, czemu nie używasz musztardy do doprawiania tekstów. Skoro je lukrujesz, to mogłabyś pójść na całość. Byłoby zabawnie.
Ale i tak jet smacznie. Przynajmniej nie wieje grozą spomiędzy linijek. A to już coś.
Psu-Psu.
P.S. Czy "kurczaczny" to naprawdę jedyny przymiotnik, jakim określasz kurczaka?
Powrót do góry Go down
Aya
Organizator J-rock Festival
Aya


Liczba postów : 427
Join date : 15/01/2010
Age : 28
Skąd : wyłaniam się z mroku xd

[D] Zauważyłeś? Empty
PisanieTemat: Re: [D] Zauważyłeś?   [D] Zauważyłeś? Icon_minitimeNie Maj 16, 2010 5:11 pm

Krótkie, ale wszystko co najważniejsze zostało juz powiedziane. Nie sztuką jest pisać długie teksty, sztuką jest zawrzec wszystko w 100 słowach. Brawo, Mun Happy Nie wiem, dlaczego wcześniej tego nie skomentowałam.
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

[D] Zauważyłeś? Empty
PisanieTemat: Re: [D] Zauważyłeś?   [D] Zauważyłeś? Icon_minitimeCzw Maj 20, 2010 7:34 pm

*chowa się za Hirosiem* Nie bij, zapomniałam skomentować ^o^"""

SOŁ.
Tekst generalnie jest bardzo przyjemny w odbiorze i dodatkowo suodki. Bardzo wręcz.
Wszystkie
Cytat :
Zauważyłeś, Ruki?
są urocze, cudowne, genialne! Uwielbiam takie powtórzenia Bi Eyes

Podobało mi się bardzo, uważam też, że gdyby fik był dłuższy to straciłby trochę na wartości. Bo krótkie też jest piękne, zauważyłaś, Mun? xD

Weena, weeena i jeszcze raz weeeeeeeeeeeeena xD
Ves, joł.
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Kuma
Strefa VIP
Kuma


Liczba postów : 43
Join date : 17/04/2010
Age : 28
Skąd : Poznań

[D] Zauważyłeś? Empty
PisanieTemat: Re: [D] Zauważyłeś?   [D] Zauważyłeś? Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 3:57 pm

W sumie po ostatnich słowach miałam ochotę uronić kilka łez. Mam ostatnio płaczliwy nastrój, wiem, ale naprawdę... To było takie smutne. Mam nadzieję, że dobrze wszystko zrozumiałam? Niczego mu nie powiedział? Wszystko pozostało w jego myślach? Dlaczego? Crying Tak nie powinno być. Powinien potrafić to powiedzieć. Nie lubię takich sytuacji, gdy chcielibyśmy coś powiedzieć komuś, a jednak nie potrafimy. Albo się boimy. Albo wszystko sprzymeirza się przeciwko nam. I nam sie nie udaje, i cierpimy później. Dlatego, ponieważ ten tekst był prawdziwy, podobał mi się. Naprawdę. Przyjemny język, łatwy w odbiorze i prawdziwy.

Cytat :
Gdy człowiek jest pijany, wszystko kręci się, nie zwracając uwagi na twoje sprzeciwy, zauważyłeś, Ruki?
Gdy człowiek jest pijany wszystko się kręci, nie zwracając uwagi na twoje sprzeciwy - zauważyłeś, Ruki?
Tak nie byłoby lepiej?

Wena! Cute
Kum
Powrót do góry Go down
http://www.queerasfolk.jun.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[D] Zauważyłeś? Empty
PisanieTemat: Re: [D] Zauważyłeś?   [D] Zauważyłeś? Icon_minitimeSob Lut 05, 2011 11:12 pm

To jest troszeczkę porąbane i to jest w tym piękne. Wygląda tak prawdziwie, jakby było pisane pod wpływem^^
Uwielbiam teksty, w których wszystko jest jasne, mimo że pokręcone.
Zgadzam się z Ayą, to bardzo cenna umiejętność, zawrzeć wszystko w 100 słowach. Podziwiam osoby, które to potrafią.
Wena!
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

[D] Zauważyłeś? Empty
PisanieTemat: Re: [D] Zauważyłeś?   [D] Zauważyłeś? Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 3:09 am

Cytat :
Wygląda tak prawdziwie, jakby było pisane pod wpływem^^
A wiesz, z Mun nigdy nic nie wiadomo... ;p
Jesteś okrótna. Odkąd to znalazłam, czytam conajmniej raz na dwa tygodnie. Ja tylko powtórzę Rei - to jest tak porąbane, że genialne. Całe piękno szaleństwa. Nie wiem, co robię, co się dzieje, ale cię kocham. Takie życiowe.

Weny!

Ironia
Powrót do góry Go down
Chibilice.
W kolejce po bilety
Chibilice.


Liczba postów : 5
Join date : 24/08/2011

[D] Zauważyłeś? Empty
PisanieTemat: Re: [D] Zauważyłeś?   [D] Zauważyłeś? Icon_minitimePon Sie 29, 2011 5:01 am

Da dum...
Damn, takie teksty to ja mogę codziennie. ;) Bardzo pasuje do Uruhy i Rukiego, przynajmniej w moim odczuciu. Jest genialnie. Jest fantastycznie. Jest... hm, no, alkoholowo. I w przeciwieństwie do Nu, sądzę, że ten alkohol jest tu jak najbardziej na miejscu, c'mon, gadamy Uruha przecież. xD
Powrót do góry Go down
Aguś
Pogo napierdalacz
Aguś


Liczba postów : 68
Join date : 04/10/2011
Age : 31
Skąd : Łódź

[D] Zauważyłeś? Empty
PisanieTemat: Re: [D] Zauważyłeś?   [D] Zauważyłeś? Icon_minitimeSro Paź 05, 2011 9:54 am

Cytat :
Gdy człowiek jest pijany, wszystko kręci się, nie zwracając uwagi na twoje sprzeciwy, zauważyłeś, Ruki?
To kręcenie się jest fajne, takie inne, uwalniające ♥

Cytat :
Znów idzie wiosna, zauważyłeś, Ruki? Niedługo zakwitną wiśnie.
Nasuwa mi się jedno pytanie. Po pijaku dostrzegamy więcej? *patrzy na stojącą pod biurkiem butelkę*

Tekst lekki i przyjemny, aż nie sposób się nie uśmiechnąć przy czytaniu go. Jestem nim oczarowana, ba wręcz zakochana w nim. Jego lekkością, pięknem ♥
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[D] Zauważyłeś? Empty
PisanieTemat: Re: [D] Zauważyłeś?   [D] Zauważyłeś? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[D] Zauważyłeś?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: FanFiction :: G-
Skocz do: