J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Alice Nine gallery

Go down 
+6
Vespergold
Pomidor
Anya
Hizu - san!
Mun
Yuki-chan
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Alice Nine gallery - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Alice Nine gallery   Alice Nine gallery - Page 11 Icon_minitimeWto Mar 01, 2011 11:35 pm

To wieczna wiewiórka >D
Hiroś = seks, kekekeke, ale i tak te włosy do mnie nie przemawiają. Wolę go w blondzie <3
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Alice Nine gallery - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Alice Nine gallery   Alice Nine gallery - Page 11 Icon_minitimeWto Mar 01, 2011 11:47 pm

Hiroto z czerwonymi włosami przypomina mi na tych zdjęciach... hide o.O chyba chemia zlasowała mi mózg

OMFK KOCHAM TO ZDJĘCIE SAGI UWIELBIAM PO PROSTU chyba nawet widziałam tego więcej aaaaaaaaaaa *_*

ostatnio - zajebiste, ale nie niszczcie mi światopoglądu. :D
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Alice Nine gallery - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Alice Nine gallery   Alice Nine gallery - Page 11 Icon_minitimeWto Mar 08, 2011 9:31 pm

mwahahahahahahahaha

to tylko ja jestem taka nienormalna, że mnie piekielnie cieszy to zdjęcie? trafiłam na nie przypadkiem i ono po raz kolejny brutalnie uświadomiło mi kurduplowatość Nao xD tzn. ja np. wiem, że Saga jest od niego wyższy, że Tora jest od niego dużo wyższy, ale... to wciąż jest dla mnie abstrakcyjne, że Wiewióra jest przy nim taka wielka xDDD
może dlatego, że jakoś zawsze ogarniam ich foty indywidualnie, a jak już grupowo, to tak ich ustawiają, że tego nie widać. po prostu zakochałam się w tym zdjęciu i nie mogę przestać z niego pizgać xD

(różnica poziomu ich ramion mnie zabija.)
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Aemillie
Członek zespołu
Aemillie


Liczba postów : 535
Join date : 27/02/2011
Age : 29
Skąd : Lubin

Alice Nine gallery - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Alice Nine gallery   Alice Nine gallery - Page 11 Icon_minitimeWto Mar 08, 2011 9:57 pm

Nie tylko Ciebie xDD Faktycznie - różnica jest, ale to też może być... dobra, nie może... Mali chłopcy są kawaii <3
Powrót do góry Go down
http://yenneferr.deviantart.com otaku-world-site.webnode.com
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Alice Nine gallery - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Alice Nine gallery   Alice Nine gallery - Page 11 Icon_minitimeWto Mar 08, 2011 10:03 pm

ale tu nie chodzi tyle o różnicę samą w sobie, bo ja wiem, że Nao wzrostem nie powala (choć i tak jest sporo ode mnie wyższy xD).
chodzi o to, że on jest taki niski w stosunku do Shou! jakoś wcześniej sobie tego nie wyobrażałam xD nie wiem, może to przez te moje 'pośmiejmy-się-z-Shou' nastawienie xD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Aemillie
Członek zespołu
Aemillie


Liczba postów : 535
Join date : 27/02/2011
Age : 29
Skąd : Lubin

Alice Nine gallery - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Alice Nine gallery   Alice Nine gallery - Page 11 Icon_minitimeWto Mar 08, 2011 10:17 pm

A dobre i to xD Zawsze znajdzie się ktoś, z kogo można się pośmiać xD
Powrót do góry Go down
http://yenneferr.deviantart.com otaku-world-site.webnode.com
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Alice Nine gallery - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Alice Nine gallery   Alice Nine gallery - Page 11 Icon_minitimeSro Mar 09, 2011 12:25 am

Wszyscy święci i potępieni! Myślałam, że zabiję śmiechem monitor.
niby zawsze wiedziałam, że Shou jest wysoki. Ale nigdy nie myślałam, że aż tak...O_O
To zdjęcie mnie zabiło ostatecznie i ja od teraz jestem martwa. Różnica poziomu ich ramion jest... po prostu epicka. Nie wiem, co napisać, bo po prostu słów mi brak na zajebistość tego zdjęcia xD

Ja też doskonale zdawałam sobie sprawę z tego, że Nao nie jest wielkoludem, a Shou nie jest niziutki. Ale, żeby aż tak...!
Na zdjęciach grypowych są naprawdę genialnie ustawiani, bo tego nie widać. (Nie to co na niektórych zdjęciach Dira...>.<)
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Alice Nine gallery - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Alice Nine gallery   Alice Nine gallery - Page 11 Icon_minitimeSro Mar 09, 2011 12:34 am

tzn. ja doszłam do tego, że różnica poziomów ramion jest zaburzona, bo Nao jest tak ustawiony, że ma to ramię niżej, niż by miał, gdyby stał prosto xD ale to i tak powala.
poza tym... czy to wam wygląda na 7/9 cm różnicy? (bo znam dwie 'wersje' wzrostu Shou...)

ale to taaak nie pasujeeeeeeee! Nao, ten staruch głupi <3 i Shou, wiewiórka z pilniczkiem! (chciałabym stanąć koło nich, wtedy by mi przeszło to wrażenie, że Nao jest kurduplem, bo i tak bym musiała się na niego gapić do góry xD)

Cytat :
Na zdjęciach grypowych są naprawdę genialnie ustawiani, bo tego nie widać. (Nie to co na niektórych zdjęciach Dira...>.<)
Nawet nie o to chodzi. Po prostu z zasady najczęściej ustawia się wokalistę w środku, zauważyłaś? no i Kyo w środku wiadomo jak wygląda, a Shou w środku wygląda jak po prostu w miarę wysoki facet. w miarę, bo kiedy np. ustawi się koło niego Torę i Sagę to różnica nie jest taka powalająca.
zresztą, po prostu to zdjęcie jest tak ustawione tak naprawdę. oglądałam dzisiaj zdjęcia i Nao ustawiony obok Shou, tylko w odległości mniej więcej metra? dwóch? już nie wygląda tak nisko. poza tym, tu Shou jest trochę bardziej z przodu. noale to jest po prostu genialne <3

(mam też takie zdjęcia, gdzie stoi bodajże Hiroto przy Torze, albo Shou, to też wygląda genialnie xD bo znów jak z tej samej sesji było zdjęcie Nao i Tory, to ustawili Nao z przodu, żeby wydawał się wyższy niż jest >< xD)
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Alice Nine gallery - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Alice Nine gallery   Alice Nine gallery - Page 11 Icon_minitimeSro Mar 09, 2011 12:52 am

Wiem, jak ich ustawiają, ale często zdjęcia Dira mnie powalają, to takie perfidne xD

To zdjęcie jest wybitne i przyprawiło mnie o nagły napad śmiechu, jak je zobaczyłam, to w pierwszej chwili miałam wrażenie, że Nao jest dużo dalej, albo jest chamsko komputerowo pomniejszony. A tu niespodzianka...xD

Gdyby to był Hiroto(swoją drogą, wstaw, jeśli odszukasz^^), to by nie było problemu, on jest jak dziecko i nie wyglądałoby to tak komicznie. Wyobrażasz sobie Nao krzyczącego na Shou na próbie, by się wziął do roboty? xDD
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Alice Nine gallery - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Alice Nine gallery   Alice Nine gallery - Page 11 Icon_minitimeSro Mar 09, 2011 1:01 am

taaaak, pamiętam zdjęcie, gdzie mieli kartonowe siatki na łbach, a Kyo ustawili w środku i oczywiście ''bardzo trudno'' było zgadnąć, który to on xDDD

no eeeej, on ma aż 170! nie jest taki niski! xD ale zdjęcie w ogóle jest cudo <3

nieeee... ja sobie raczej wyobrażam, że on syczącym, ale spokojnym głosem przedstawia mu wizję tortur, jakie mu zafunduje, jeśli nie przyniesie następnego tekstu/nie weźmie się do roboty xDDD noale, tak, jestem w stanie to sobie wyobrazić... może dlatego, że w tych wizjach siedzi albo Shou, albo Nao za perkusją xDDDD

Nao i Shou gdzie już nie widać tak bardzo tej różnicy wzrostu...
Nao i Tora perfidnie ustawieni tak, żeby Nao nie był kurduplem xD
Nao i Hiroto gdzie Hiroto chyba specjalnie tak się skulił, żeby nawet przy Nao wyglądać na niskiego...
no i na deser... Hiroto i Tora Hiroto to taka mała wiewiórka, a i tak wyższy ode mnie ><
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Alice Nine gallery - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Alice Nine gallery   Alice Nine gallery - Page 11 Icon_minitimeSro Mar 09, 2011 1:22 am

Ale przyznaj, że wizja Nao wydzierającego się na Shou z zadarta od góry głową, palcem wskazującym pukającym go w pierś i drugą dłonią zaciśniętą w pięść, to dosyć śmieszna wizja xD

Cytat :
Nao i Hiroto
Czy tylko ja widzę powiązanie: Hiroto się kuli, żeby dowartościować Nao --> Nao jest w dobrym humorze --> Hirosiowi jest to na rękę, bo Nao z dobrym humorem = parę cudownych minut w schowku?>.<
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Alice Nine gallery - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Alice Nine gallery   Alice Nine gallery - Page 11 Icon_minitimeSro Mar 09, 2011 1:28 am

MWAHAHAHAHAHAHAHAHAHA xD
mnie w ogóle śmieszy wizja takiego Nao, kogokolwiek by nie pukał palcem i się nie darł. a Shou i jego wzrost dodają sytuacji więcej komizmu. :D

njeee, ja myślę, że się kulił, bo myślał, że będzie wyglądać ponętnie. a to + oglądanie zdjęć przez Nao też może = parę cudownych chwil w schowku xD choć myślę, że bez tego mogliby tam wylądować. ale na łóżku byłoby wygodniej. albo chociaż w domu... xD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Alice Nine gallery - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Alice Nine gallery   Alice Nine gallery - Page 11 Icon_minitimeSro Mar 09, 2011 4:18 pm

Bo Nao to zazwyczaj jest Puchatkiem, no cóż^^

W schowku jest więcej adrenaliny, jak masz zawsze ryzyko, że taki na przykład Saga w połowie wejdzie. I jeszcze będzie się dopytywał, czy się przyłączyć może...xD
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Alice Nine gallery - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Alice Nine gallery   Alice Nine gallery - Page 11 Icon_minitimeSro Mar 09, 2011 5:51 pm

MWAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, JASSSSSNE, Puchatkiem xDDDDDDDDDD
nieee, wiesz, w moim wyobrażeniu to on z uroczym puchatkowym uśmiechem opowiada im, jak poukręca im łby i powyrywa łapy, jak dalej będą leniwymi dupami i nie wezmą się do roboty xDDD

on się nie musi dopytywać. jak tylko otworzy drzwi (kto był tak mądry i ich nie zamknął?) i stanie przez chwilę w szoku to padnie pytanie 'przyłączysz się?' XDDD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Alice Nine gallery - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Alice Nine gallery   Alice Nine gallery - Page 11 Icon_minitimeSro Mar 09, 2011 10:59 pm

To tez urocza wizja^^ Nawet bardzo urocza:)

Myślisz, że to Nao albo Hiroś byliby bardziej otwarci na takie coś niż Saga? W końcu tytuł zespołowej zdziry zobowiązuje...xD
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Alice Nine gallery - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Alice Nine gallery   Alice Nine gallery - Page 11 Icon_minitimeSro Kwi 13, 2011 11:56 pm

Cytat :
Myślisz, że to Nao albo Hiroś byliby bardziej otwarci na takie coś niż Saga? W końcu tytuł zespołowej zdziry zobowiązuje...xD
widzisz, nie tyle bardziej otwarci, co po prostu... szybsi w składaniu oferty xD

dzisiaj mam dobry humor i nakarmiłam swój dysk wieloma zdjęciami, więc postanowiłam się z wami podzielić. mam nadzieję, że nie będą się powtarzać.

jedno z moich ukochanych ostatnio <3
widać pieprzyki! *o*
ta jasne jasne... schowaj... yhy...
dzieciaki
Shou ma tu śmieszną minę ^^'
różnica wzrostu mnie powala <3
światłość widzę!
omfk *ooooooooooo*
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Alice Nine gallery - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Alice Nine gallery   Alice Nine gallery - Page 11 Icon_minitimeCzw Kwi 14, 2011 9:29 am

Cytat :
jedno z moich ukochanych ostatnio <3
Boże, czy on ma NAMALOWANE BRWI?!
Cytat :
widać pieprzyki! *o*
Bo wyregulowane w okropny sposób są na pewno...
Cytat :
ta jasne jasne... schowaj... yhy...
lol ;D
Cytat :
dzieciaki
wyglądają raczej jak para nastolatków na randce...
Cytat :
Shou ma tu śmieszną minę ^^'
eee? po prostu coś napierdala. ale zdjęcie ładne.
Cytat :
omfk *ooooooooooo*
ok, to jest czad.
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Alice Nine gallery - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Alice Nine gallery   Alice Nine gallery - Page 11 Icon_minitimeCzw Kwi 14, 2011 1:07 pm

Cytat :
Cytat:
jedno z moich ukochanych ostatnio <3

Boże, czy on ma NAMALOWANE BRWI?!
Wiesz, Mun, ja się musiałam do tego przyzwyczaić, Reita na 99% zdjęć nie posiada swoich własnych brwi, więc... Odnoszę wrażenie, że u stylistów jrockerów golenie i malowanie na nowo brwi jest popularne>.<

Cytat :
widać pieprzyki! *o*
Jeju, jego pieprzyki są cudowne *_* I w ogóle na tym zdjęciu wygląda całkowicie niepuchatkowo i jest taki... nie wiem, dojrzalszy...? xDDD

Cytat :
ta jasne jasne... schowaj... yhy...
Boska mina xD I nie sądzę, żeby mu jakoś specjalnie zależało, na schowaniu...;D

Cytat :
Cytat:
dzieciaki

wyglądają raczej jak para nastolatków na randce...
Mun, popieram^^ Przy czym Hiroś niezaprzeczalnie gra rolę nastolatki xD

Cytat :
Shou ma tu śmieszną minę ^^'
Bardzo wiewiórowatą 8D

Cytat :
różnica wzrostu mnie powala <3
Jak widze te ich porównania wzrostowe, to od razu się uśmiecham<3
Ale Tora wygląda na przejętego, ne?

Cytat :
omfk *ooooooooooo*
*nosebleed*
Cudowne *_*
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Alice Nine gallery - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Alice Nine gallery   Alice Nine gallery - Page 11 Icon_minitimeCzw Kwi 14, 2011 9:39 pm

Cytat :
Boże, czy on ma NAMALOWANE BRWI?!
Bo wyregulowane w okropny sposób są na pewno...
a ty sobie wcześniej nie zdawałaś sprawy z jego brwi? :DDD ogarnij zdjęcie z szachownicą, z którego robiłaś mi ava, on tam też ma takie, wiesz? bo on ogólnie takie ma często xD

Cytat :
I w ogóle na tym zdjęciu wygląda całkowicie niepuchatkowo i jest taki... nie wiem, dojrzalszy...? xDDD
taaa... szczególnie, że takim blondynkiem był na początku działania alice nine, więc na zdjęciu jest cholernym gówniarzem ^^' w sumie jak był młodszy to częściej miał poważną minę.

Cytat :
wyglądają raczej jak para nastolatków na randce...
Mun, popieram^^ Przy czym Hiroś niezaprzeczalnie gra rolę nastolatki xD
to też. ale to zostawiłam osobistej interpretacji ^^

Cytat :
Ale Tora wygląda na przejętego, ne?
taaaak, bardzo xD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Alice Nine gallery - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Alice Nine gallery   Alice Nine gallery - Page 11 Icon_minitimeNie Kwi 24, 2011 4:01 pm

Ja dawni się nieudzielałam i może trochę zdjęciami nadrobię, skoro pisać ładnie nie potrafię...
Znalazłam trochę zdjęć Naosia u siebie, ale znając życie (i Any) już tutaj mogły się pojawić.
Komentować też nie umiem więc będę liczyć po Naosiowatemu ^ ^

Nao 1
Nao 2
Nao 3
Nao 4
Nao 5 To mnie trochę wmurowało w krzesło i.. Uhm... Słyszałam kiedyś, że pewne przyzwyczajenia nigdy nie znikają....
Nao 6
Nao 7
Nao 8
Nao 9
Nao 10 Tu bym mogła wstawić nawet stwierdzenie, że to "Nao - wersja na grypę...", ale nie wstawię bo głupie...
Nao 11
Nao 12 + pan Wiewiór
Nao 13
Nao 14
Nao 15 A tego za nic w świecie nie jestem w stanie zrozumieć >.<
Nao 16 A to mnie utwierdza w tym co napisałam przy zdjęciu 5.....
Nao 17
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Alice Nine gallery - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Alice Nine gallery   Alice Nine gallery - Page 11 Icon_minitimeNie Kwi 24, 2011 4:52 pm

ja odkryłam ostatnio uroki tumblra i tam karmię się mnogością zdjęć gazet i alicji <3 plus nie wstawiałam tu jeszcze zdjęć z neo genesis vol.51, a uwielbiam tę sesję, więc jak tylko przestawię się na pecet to wrzucę ^^

zdjęć 5 i 16 już były wstawiane, Mun nawet nazwała je chyba jednymi ze swoich ulubionych. Gdzieś w okolicach drugiej strony tematu można znaleźć ^^

kilku stąd jeszcze nie widziałam, a dziewiątką byłam tak zachwycona, że poleciałam wrzucić to na tumblra, żeby nie zapomnieć zgrać na dysk <3 cud miód orzeszki Puchatek, uwielbiam go całym serduchem <3

zdjęcie z Hiroto jest strasznie świetne i Nao wydaje się na nim dużo młodszy... a na pewno nie wygląda na starszego 5 lat od Pona xD

powiedziałabym, żebyś nie próbowała zrozumieć, bo to Nao, ale jestem w stanie to w miarę wyjaśnić xD zdjęcie to jest z... eee... uciekło mi słowo. z albumu 'dive into the sun', i w tej części, gdzie byli na tym 'spacerze' robili różne głupie rzeczy, więc to nic dziwnego, że Nao bawił się w kręgle siatką xD no dobra, to nic nie wyjaśnia, ale cóż, to Nao. połowy jego zachowań po prostu nie ogarniam xD

na jedynce ma taką trochę minę 'co ty pieprzysz?'
na czwórce znowuż próbuje być seksowny? xD bogowie, nie znoszę tych spodni, nie wiem, kto go w nie ubrał, zupełnie mu nie pasują.
ósemka jest cudna <3
hahaha, z dziesiątki zawsze się śmieje xD może być Nao na grypę. albo na zapalenie tchawicy, wtedy może do mnie wpaść <3

uwielbiaaaam <3
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Alice Nine gallery - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Alice Nine gallery   Alice Nine gallery - Page 11 Icon_minitimeCzw Kwi 28, 2011 8:10 pm

Cytat :
zdjęć 5 i 16 już były wstawiane, Mun nawet nazwała je chyba jednymi ze swoich ulubionych. Gdzieś w okolicach drugiej strony tematu można znaleźć ^^
*mruży oczy* Nie udawaj, że się znamy... >.<
Cytat :
zdjęcie z Hiroto jest strasznie świetne i Nao wydaje się na nim dużo młodszy... a na pewno nie wygląda na starszego 5 lat od Pona xD
Nie, po prostu Pon wygląda na starszego...
Cytat :
na czwórce znowuż próbuje być seksowny? xD bogowie, nie znoszę tych spodni, nie wiem, kto go w nie ubrał, zupełnie mu nie pasują.
Jedno z niewielu, na których JEST seksowny. Spodnie są cudowne. Jak widzę faceta w takich to ma ochotę zaciągnąć go na najbliższą powierzchnię płaską (pionową lub poziomą).

No to chyba teraz ja, taaaak?
Nie wiem, które już były, a sprawdzać mi się nie chce.

Braciszek:
'Pan-da mi święty spokój...'
'Cześć mała, pogadamy?'
Grubasek
Dzieci kwiatów?
'omfg! jestem sławny!' ;D

Maj Low:
chcę to na ścianę! <3333333
pjur seks
awwwww. <3
lol. octopus ОзО
te usta!
'co to za trzask? nikogo nie ma w domu...' *ninja mode on*
love in black
'r u fuckin kiddin me?'
oczy!

Pon:
Czyżby spotkanie rodzinne?
miało być seksownie, a wyszło... jak wyszło.
i gdzie tak patrzysz?
'TO mnie goni!'
te włosy były fajne...
to zawsze była moja ulubiona fota Pona
kolor włosów = <3

Herbatka:
Wyobraźcie sobie, że nagle zaczyna taki chodzić do waszej klasy...
uwielbiam krawaty śledzie, są megaaa
'och, nieeee! znowu?'
'co masz na myśli?'
'na wieś! na wieś! pieprzony mały gnojek, mówiłem żeby go nie słuchać... ale nie! lider mówi, lider wie!'

Tygrys:
dla tych, którzy wolą te mocniejsze leki na grypę ^^
'i co z tego?'
'czemu musiało paść na ciebie?'
toragasm <3
awwww <3
Prawdziwy Wampir Torakula

Parami:
Shou z Braciszkiem
mrr. lubię tę sesję
Braciszek i Pon
Herbatka zawsze pomoże...
kto to taki, kasztaniaki... wiem, że opis jest bez sensu, ale lol

Shou: widzisz tą przed monitorem?
Tora: mhh. ja za ręce ty za nogi.


Pon: nooo przepraszam


na koniec 'wszyscy razem - groźne miny na trzy cztery'


I, uwaga, bonus! KARNY KUTAS DLA ANY!

Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Alice Nine gallery - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Alice Nine gallery   Alice Nine gallery - Page 11 Icon_minitimePią Kwi 29, 2011 2:11 am

Cytat :
*mruży oczy* Nie udawaj, że się znamy... >.<
*zamyka się w sobie*

Cytat :
Jedno z niewielu, na których JEST seksowny. Spodnie są cudowne. Jak widzę faceta w takich to ma ochotę zaciągnąć go na najbliższą powierzchnię płaską (pionową lub poziomą).
spodnie same w sobie - zajebiste. ale czy styliści na siłę muszą skracać i pogrubiać Nao? (bo przecież i tak zawsze jest zajebisty :D)

dwa pierwsze Nao już wrzucałaś xP panda to już tu była za dwa razy xP
Cytat :
Grubasek
o o men wkjarndskkkkkkkkkkkk krt (spadaj, wcale nie jest gruby) nkn k nkjrnkn *o*

ostatnie mnie wiecznie śmieszy, ale z tym komentarzem jeszcze bardziej mnie rozbawiło i poprawiło mi humor <3

Shou.
cóż.
zapiszcie ten dzień w kalendarzu.
koniec z dogryzaniem Shou na serio.
z niego jest dobra dupa...
ostatnie zdjęcie jest świetne, też chcę takie oczy ><

Hiroto.
Cytat :
'TO mnie goni!'
TO nazywa się Mogu i jest przesłodkim pieskiem <3
w ostatnim się zgadzam, jestem rozkochana w tym kolorze *o*

Saga,
Cytat :
Wyobraźcie sobie, że nagle zaczyna taki chodzić do waszej klasy...
pusta klasa?

Cytat :
'co masz na myśli?'
kupcie mi takie soczewki!

Cytat :
'na wieś! na wieś! pieprzony mały gnojek, mówiłem żeby go nie słuchać... ale nie! lider mówi, lider wie!'
mwahahahahahahahahahahaha... hahahahaha.... :DDDDDD
ale zdjęcie przeładne <3

Tora.
Cytat :
toragasm <3
mk lmlkew naerjkn kjnewlk mlk*o* nk nkqn knkjnek nknwjkn k **o**
Cytat :
Prawdziwy Wampir Torakula
z Tory jest dobry wampir...

parami:

Cytat :
mrr. lubię tę sesję
mrr. ja też. tylko chcę ją w całości.

Cytat :
Herbatka zawsze pomoże...
kłerwa, miałam to pokazać Karin ale wydawało mi się, że to z tumblra, naszukałam się tam, a to tu >> grzeczny Herbatka <3

Cytat :
Shou: widzisz tą przed monitorem?
Tora: mhh. ja za ręce ty za nogi.
padłam.

Cytat :
KARNY KUTAS DLA ANY!
m klmekl mlkeml ,wahahahahahahahahahahahahahahah :DDDDDDDDDDDDDDD
rozjebało mnie to :D jaki on pro-homo :D
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Alice Nine gallery - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Alice Nine gallery   Alice Nine gallery - Page 11 Icon_minitimePią Kwi 29, 2011 3:18 am

usunął mi się mega długi post. więc nie będzie picspamu teraz. aleeeż mam bulwę >.<

Cytat :
*zamyka się w sobie*
uważaj, bo mogę zacząć cię otwierać... ;P

Cytat :
kupcie mi takie soczewki!
znoooooowu chcesz soczewki?
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Alice Nine gallery - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Alice Nine gallery   Alice Nine gallery - Page 11 Icon_minitimePią Kwi 29, 2011 5:00 pm

Cytat :
'omfg! jestem sławny!'
To zdjęcie jest zajebiste, oplułam monitor^^

Cytat :
Czyżby spotkanie rodzinne?
To mnie zabiło...

Cytat :
'na wieś! na wieś! pieprzony mały gnojek, mówiłem żeby go nie słuchać... ale nie! lider mówi, lider wie!'
Cudowne... Ataku śmiechu dostałam^^

Cytat :
Prawdziwy Wampir Torakula
Naprawde wygląda zajebiście jako wampir, pasuje mu to:D

Cytat :
Shou: widzisz tą przed monitorem?
Tora: mhh. ja za ręce ty za nogi.
Tutaj autentycznie zrobiło mi się gorąco i jak to zobaczyłam, szybko to wyłączyłam, odetchnęłam kilka razy głęboko i zaczęłam się wpatrywać jeszcze raz... Ten opis zdjęcia po prostu... Mun, rządzisz.

Cytat :
Shou.
cóż.
zapiszcie ten dzień w kalendarzu.
koniec z dogryzaniem Shou na serio.
z niego jest dobra dupa...
ostatnie zdjęcie jest świetne, też chcę takie oczy ><
Och, Any, cudownie mi to słyszeć(widzieć), wiesz?^^
A oczy ma zdecydowanie śliczne...*_*

Cytat :
Saga,
Cytat:
Wyobraźcie sobie, że nagle zaczyna taki chodzić do waszej klasy...

pusta klasa?
No jasne, że pusta... Chyba żeby gwałt zbiorowy/orgia... Ale lepiej pusta....xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Alice Nine gallery - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Alice Nine gallery   Alice Nine gallery - Page 11 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Alice Nine gallery
Powrót do góry 
Strona 11 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» SuG gallery
» KAT-TUN gallery
» Alice Nine
» D gallery
» Alice Nine

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: Galeria-
Skocz do: